Kategoriler
Formula1

Ecclestone: "Kore GP Düşebilir"

Yeongam yarışının organizatörleri, ekonomik açıdan büyük kayıpları nedeniyle Ecclestone’dan yıllık ücrette indirim istediklerini söylemişlerdi.

Ecclestone böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve yarışın takvimde kalmaya devam edip etmeyeceğinden emin olmadığını söyledi.

Ecclestone “Hayatınızda katlanamayacağınız bir çok şey vardır ve bunlara sahip olmak zorunda değilsiniz. Ve onlarla görüşmemiz bayağı zaman almıştı.”

“Tuhaftı. Gerçekten hayal kırıklığı oldu çünkü takvimde yer almak için yeteri kadar büyük emek sarfettiler.” dedi ve Kore’lilerin devam edememesi halinde yarışın takvimden düşeceğini söyledi.

 

 

“Ecclestone: "Kore GP Düşebilir"” için 0 yanıt

Bay E. F1 anlaşması ve pistin yapılması için herşeye okey diyor, sonra ülkeler dünya masraf yapıp pisti kuruyor, ancak ilk birkaç yıl organizasyonda eksiklikler olunca indirim ve yardım bekliyorlar.
Tabi bu durum heryere pist yaptıran Bay E. nin elini güçlendiriyor.
ya istediğimi verirsin yada çıkarsın diyor.
Ancak pist keyifli ve takımlarla pilotların sevdiği yer oldumu bu tutumu fazla sergileyemez.
Bu adamın derdi aklı fikri dini imanı para olmuş.

estoril, a1,imola ve many cours bence muhteşem pistler. her pilotun koşacağı türden değil. yeni pistler birbirinin kopyası. bence Hermann Tilke ile Barnie Açlestone otak bile olabilir yakında pistsiz ülke kalmayacak.

şu parayı veren düdüğü çalar muhabbetinin sporun içine bu kadar girmesinden gerçekten nefret ediorum…para veremeyen çok ii pistler takvimden birer birer çıkıyor, yetenekli olan fakat yeterince sponsor desteği bulamayan pilotlar birer birer koltuk kaybediyor, paranın zevkin önüne geçmesinden gerçekten bıktım..

Açıkcası Pistler Eski Heyecanını Kaybetti..Aşağıdaki Arkadaşlara Katılıyorum..Yavaş Yavaş Yeni Pistler EKleniyor..Hepde Aynı Kişi Çiziyor..Hepde Sıkıcı Pistler..Heyecan Yok..Valencia Örneğin Yeni..Kore Örneğin Yeni…Singapur Örneğin Yeni..Eskilerden Bahreyn Ve Macaristan Sıkıcı Gibi..Bu Pistler Yerine Fransa Gp Geri Döndürülebilir..A1 Ring Olabilir..

Eski Formula 1 Taraftarları Bilir Pacific Gp si Vardı Çok Güzeldi Eğlenceliydi..Bilmeyenler İçin (Burda.. )

Ve Yine Eski Taraftarlar Bilir..Portekiz Gp Çok İyi Pistlerdi…

Tabiki Formula 1 De Eski Heyecan ve Zevk Yok..Bunun Nedenleri Çok Tabiki..

ilaç gibi geldi valla saolasın
ilk virajdaki hata dikkatlerden kaçmadı yalnız 😉 aynı zamanda bu gp de schumi'nin pitstopu esnasında yangın çıkmıştı ama yarişi kazanmıştı

ispanyadaki 2 pist, macaristan, singapur, kore, bahreyn(şiddetle), malezya takvimdeki gereksiz pistler. imola ve a1 ring'i özledim, ah eski hockenheim.

Bizden geçti zaten bence kolay dönmeyecek heleki şu sıralar devletimizin başında dolanan kara bulutlar varken.
En azından berbat pistler gidip iyi pistler gelse iyi olur Valencia pistinden nefret ediyorum ah nerede o A1 RING…

adamlar 2 yarış yapabildi sadece.

ben sanmıyorumki kore'nin çıkması bize yarasın, bay E aklı sıra 2. amerika yarışına yer açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir