Kategoriler
Formula1

Webber Tekrar Puan Almaktan Memnun

Mark Webber Türkiye’den iki puanla ayrıldığı için mutlu. Red Bull pilotu bu sezon üçüncü kez yarışı yedinci sırada bitirdi. 
Webber İspanyol pilot Fernando Alonso ile giriştiği mücadelede Renault pilotunun oldukça güçlü olduğunu kabul etti ve aldığı puandan memnun olduğunu söyledi.
"Aldığım iki puandan memnunum. Çok heyecanlı bir yarış değildi, sadece Fernando’yu zorlamaya çalıştım, bu kolay değildi çünkü o bugün bize göre biraz daha güçlüydü. Onunla biraz daha mücadele edebilmek güzel olurdu"
"Puan almaktan memnun olmamıza rağmen bununla yetinemeyiz. Daha fazlasını istiyoruz. Şu ana kada geçen yıl toplamda eldiğim puanı toplayabildim. Bu yüzden çok iyi iş yapıyoruz."
David Coulthard ise yarışı dokuzuncu sırada bitirdi ve puansız ayrıldı İstanbul’dan. İskoç pilot ayrıca herhangi bir pilotla kazaya karışmadan yarış bitirmekten fazlasıyla mutlu olduğunu da dile getirdi.
"Bugün puanı kaçırdım bu hayal kırıcı. Ama hep çevreme bakındım, hiç tehlike yoktu. Sonunda hiç kimseyle çarpışmadan bir yarış bitirmeyi başardık."

“Webber Tekrar Puan Almaktan Memnun” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir