Kategoriler
Formula1

Keke Rosberg "Kimi 2008 Şampiyonluğu İçin Pistte"

Keke Rosberg’e göre vatandaşı Kimi Raikkonen ard arda 2. şampiyonluğu için oldukça güçlü bir pozisyonda.

Kimi Raikkonen Malezya ve İspanya’da aldığı galibiyetler ve Avustralya hariç tüm yarışlarda elde ettiği podyum zaferleri ile sürücüler klasmanında takım arkadaşı Felipe Massa’nın 7 puan önünde lider konumda.

BZ gazetesine konuşan 1982 şampiyonu Keke "Kimi her yarışı kazanmaz. Şampiyon bir pilot kötü gününde iyi sonuç çıkaran, iyi gününde ise kazanandır."

"Kimi için her şey tam olarak planlandığı gibi gidiyor." dedi.

“Keke Rosberg "Kimi 2008 Şampiyonluğu İçin Pistte"” için 0 yanıt

ağzından bal damlıyo :D. kötü olduğu bi bahreynde 2.lik çıkardı ve 8 puan aldı.zaten bütün kariyeri boyunca sezonun 2.yarısında daha iyi olmuştur.bu sene almanya yarışını almasını çok istiyorum.orası onun en iyi gittiği pist fakat arka kanatı falan kopmuştu ciddi kazalar yapmıştı.inşallah orayı kazanır.

adam haklı örnegin massa malezyadaki hatası olmasa su anda liderdi.sonra hamilton iki defa acemi hataları yüzünden su anda basabas olacaktı kimiyle.tabi kiminin 1 puan aldıgı avustralya yarısı var fakat yinede en az hata yapan lider pilotların arasında o..kubica onuda tebrik etmek lazım bence su ana kadar en hatasızı o oldu.avustralyada yarıs dısı kalmasıda kendi hatası degildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir