Kategoriler
Formula1

Ferrari Fabrikasında Verem Paniği!

Son çıkan haberlere göre Ferrari’nin İtalya’da bulunan fabrikasında verem salgını ortaya çıktı ancak işçiler çalışmaya devam ediyorlar.

The Sun gazetesinin haberine göre Ferrari çalışanlarından birisi, hastalanması üzerine acilen hastaneye kaldırıldı ve doktorlar verem teşhisi koydular.

Gazetenin haberine göre bu çalışan bir karbon fiber uzmanı ve Ferrari takımı çalışanının iyi huylu mikropa sahip olduğunu açıkladı.

Gazeteye göre ayrıca Raikkonen ve Massa’nın aracını oluşturan 25 teknisyene de aynı hastalığın olup olmadığını anlamak için kan testi uygulanıyor.

Massa ve Raikkonen’in teste ihtiyaçları olmadığı açıklaması yapıldı takımdan.

Maranello kökenli takımda çalışan bir İngiliz teknisyen "Mutlu değiliz. Tamamen temiz raporu alınmadan laboratuvarın kapatılması gerektiğini düşünüyoruz. Sanki Ferrari araçlarına insanlardan daha çok önem veriyormuş gibi bir his var." dedi.

“Ferrari Fabrikasında Verem Paniği!” için 0 yanıt

ne gariptirki geçen senede skandallar monaco gp'sinden başlamıştı monaco yarışında stepney'in araçların depolarına beyaz bir toz karıştırmıştı şimdi monaco'dan önce verem hastalığı hemde ingiliz gazetelerde manşet 🙂 düşündürücü acaba yeni bir skandal dahamı başlıycak :))

O kadar önemli birşey olacağını sanmıyorum. Medyanın abartması bence… Koskoca Ferrari fabrikasında verem gerçekten ilginç. Sadece Ferrari için değil Toyota, McLaren, Mercedes, Bmw… Böyle büyük markaların fabrikasında verem salgını bir düşünsenize…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir