Kategoriler
Formula1

Grosjean Podyum İçin Mücadele Verdiğinden Habersizmiş

Yarışı lider Hamilton’un sadece 2.5 saniye arkasında ikinci bitiren Grosjean sonuçtan memnun:

“Yarıştan önce tek pit stop stratejisi uygulamaya karar vermiştik, ancak hangi lastikle başlayacağımızdan emin değildik. Süper yumuşaklarla sıralamalarda çok tur atmıştık.”

“Sonra araçta kendimi oldukça iyi hissettim, akabinde yumuşakları taktık, önümde Rosberg ile Webber vardı, oldukça zorluyorduk, tek pit stratejisiyle yarışmamıza rağmen lastikler, Mark pite girerken hala iyi durumdaydı. Sonra önümde Alonso’yu gördüm onu geçtim, geçerken üçüncülükten ikinciliğe çıktığımı bilmiyordum. Müthiş bir son oldu, 4. veya 5. sırayı hedeflerken podyum olağanüstü.”

“Takıma buradan teşekkürlerimi iletiyorum, bana bu kadar iyi bir araç verdikleri için, aracın lastiklere iyi davrandığını biliyorduk, güneşin yüzünü göstermesi de bizim açımızdan iyi oldu.”

“Bu sonuç Lotus’un sürekli ön grupta mücadele verebileceğinin kanıtı. Daha iyi olabilirdik, ancak çok çalışıyoruz ve umarım önümüzdeki yarışlarda da iyi bir sonuç elde ederiz.”

“Grosjean Podyum İçin Mücadele Verdiğinden Habersizmiş” için 0 yanıt

Ben katılmam arkadaş bu adam Aynı Rubens Barıchello gibi Beceriksiz,Kabiliyetsiz Çok büyütüyorsunuz çok…

ahmet arkadaşım sendede bir Grosjean sempatisi başladı galiba 🙂

evet dediğin gibi biraz startlarda dikkatli olması lazım

lotus nasıl ön grupla mücadele etsin grosjean yapma allah aşkına.adamların dünya umrunda değil vermisler altınıza araç gidin yarışın demişler resmen.ne gelişim var ne bisey.1-2 yarış daha bu böyle giderse lotus puan mücadelesi verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir