Kategoriler
Formula1

İtalyan Basını Monaco'nun Kralı Hamilton'u Övdü

Çok milliyetçi İtalyan basını bile İngiliz Hamilton’un Monaco’da aldığı galibiyeti övdü.

La Gazzetta dello Sport "Olağanüstü yeteneği ile Lewis, en iyi araca sahip olmamasına rağmen ıslak pistin ustasıydı." sözlerini kullandı.

Corriere dello Sport "Ferrari hâlâ yeteri kadar güçlü ancak Maranello artık daha fazla hata yapmama özgürlüğünü getirebilir." dedi.

Tuttosport "7 yıl aradan sonra Ferrari Krallıkta galibiyet istiyordu ancak yine utancı kabul etmek zorunda."

"Mclaren bu galibiyeti tamamen hak etti." dedi.

“İtalyan Basını Monaco'nun Kralı Hamilton'u Övdü” için 0 yanıt

italyan medyası bizden daha beterdir.hız olarak rezalet bir durum yoktu ancak kiminin lastikleri konusunda yapılanlar ve genel olarak yarıs içindeki strateji hataları ve pilot hatalarını bu sekilde degerlendirmeleri cok da yanlış degil bana kalırsa..

bu ıtalyanlar yıne ne sacmalamıs yaww:) ne utnacı ben anlamadım burda utanc duyulucak bıseymı varda bız goremıyok yada bılmıyok bu kadarınada pes artıkk.eger bır yarıs kazanamadı dıye utanclık oluyosa ıtalyan basınına osaman gerıde kalan 12 yarısta ferrarı mc larenın onunde bıtırınce ne dıyecekler ozamanda mc laren ıcınmı utnac verıcı dıyecekler ala ala.ne yapsınlar mc laren monocada her zaman ıyı ve suratlı.bakalım ferrarının ıyı oldugu pıstlerde mc laren ne yapacak.ozaman kazanırlarssa ıste utanc verıcı olur olmazda ıste ıtlayna basınaı gore utnac verıcı olur :))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir