Kategoriler
Formula1

Renault, İngiltere'de Yeni Süspansiyon Kullanacak

Renault takımı temmuz ayında İngiltere’de önemli derecede yenilenmiş bir R28 ile piste çıkacak.

Diaro AS, Renault’un İspanya’da yaptığı önemli gelişimin ardından Silverstone’da temeli arka süspansiyonlar olan geliştirilmiş bir paket ile yarışacağını söyledi.

Gazeteye göre mühendisler, Fernando Alonso’nun sürekli bahsettiği çekiş eksikliğini kapatmak için bu sistemle tur başına 0.2 sn kazanmayı planlıyorlar.

“Renault, İngiltere'de Yeni Süspansiyon Kullanacak” için 0 yanıt

istediği gibi getirsin renonun artık eski başarılarına dönmesi imkansız her süspansiyonla 0.2 sn fark kapatacak bunu bu ne yawww sezon başındada bir W kanat saçmalığı dönüyordu insanların gözünü boyuyor reno artık alışsın orta sıralara.

bırakın bu 0,2 hızlanma palavralarını şimdimi aklınıza geldi yeni amortisör sistemi gelecek yıla bakında rekabetçi bir araçla yeniden zirvenin ortağı olacak aracı nasıl geliştiririz ona kafa yorun.

bu sene renodan hayır yok.. bence artık bu seneyi değilde seneyi düşünsünler daha iyi ve ferrari,mclaren,bmw gibi takımların hızına yetişebilen bi araç için çalışmalara başlasınlar. bu sene onların halii gercektendee kötü.

aman salayın beyler hep aynı hıkaye ya hep yenılık dıyorlar elde var sıfırr.bu sene renodan fayda cıkmaz anlayalım artık bunu arakdaslarrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir