Kategoriler
Formula1

Ferrari: "Alonso-2010 Söylentileri Saçmalık"

Bir Ferrari sözcüsü, İtalyan takımın Fernando Alonso ile 2010 yılı için bir ön anlaşma imzaladığı yönündeki söylentileri yalanladı.

Şu anda Renault adına sürüş yapan İspanyol pilot ile ilgili bu dedikodu, geçen hafta sonu Monte Karlo’da bir çok defa duyulmuştu.

Ama Alman Auto Motor und Sport’a Ferrari’den bir sözcünün yaptığı açıklamada bu durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Sözcü: "Kesinlikle saçmalık"

“Ferrari: "Alonso-2010 Söylentileri Saçmalık"” için 0 yanıt

ferrari alonsoyu alsa ne olacak yazıklar olsun diyecek en azından sezon ortasında sampiyonluklarını ilan ederler:D

Her dönem başarısızlığının ardından mutlaka kaçacak bir yer arayan adam ALONSO ! ve Renault bence güzel bir ikililer..Alonso' nun istediği gibi 7.'de olabiliyorlar zaten..Daha ne istesinler ki..:))

keşke michelin çekilmeseydi.2007 de reno şamp olamasa bile 208 de alonsoyla takrar güçlenirdi.en azından bridgestone kabusu olmazdı.2007 deki zayıflık fisiden deil.tamamen bridgestone olayı.birileri çıkıpta alonso suz kötü fisi demesin.

bu harbiden mehmet topuz transferine döndü :D:D alonso ferraride alonso bmwde yhaa basın bırakın bu işleri alonso en az 3 yıl renoda en iyi secenekte bu shumi gibi beklememeli shumi bekledi üst üste şampiyonluklar aldı alonsoda bekleyecek ve renoyla yenıden sampıyon olacak

bencede daha öncede yazmıştım bu haberleri çıkaran muhabirlerin bizdeki spor gazetelerindeki muhabirlerle hiç farkı yok bence admlar 30 isim yazıp sonrada biz felan tarihte yazmıştık diyorlar şimdi bu berleri yazanlara neremizle gülelim…….
ne demişler YA TUTARSA!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir