Kategoriler
Formula1

"Alonso, Renault'a İnanıyor"

Fernando Alonso’nun Renault takımına olan güveni, İspanya GP’den sonra yapılan gelişmeler ile tekrar kazanıldı.

Bu görüş Renault Mühendislik Bölümü Başkanı Pat Symonds’a ait.

Symonds "Sezonun ilk başlarında biraz sinirleniyordu ancak Barcelona’da büyük gelişim göstermemizin ardından aracın sürüşü daha keyifli hale geldi."

"Bu yüzden onun yarışından keyif aldığını söylemek adil olur ve aracın gelişeceğine dair inancı olduğunu düşünüyorum."

"Gelişim hızımızın diğer takımları geçebileceğini göstermemiz olumlu bir durum. Sezonun ilk 3’te 1’lik bölümünde yerimizi yükselttik ve gelişimi sürdürebileceğimizi düşünmek için nedenlerimiz var."

"Pole pozisyonları ya da galibiyet için mücadele edeceğimizi söylemiyorum ancak çevremizdekileri geride bırakacak gelişim planımız olduğunu söylüyorum. Bu da bizi gelecek bölümde BMW ve Mclaren’e daha yaklaştıracak." dedi.

“"Alonso, Renault'a İnanıyor"” için 0 yanıt

tahsin sen gerçekleri neyi bırakta renault a böyle laflar ettiğin için bir gün çok pişman olacaksın bu arada nasıl hallettiğinizide anlatırsam ya benim üyelim gider yada senin ki anlata bildim arkadaşım bir gün mutlaka FERNANDO ALONSO GOOO
FANTASTİKA tahsin gözündeki at gözlüklerini çıkar artık anlata bildimmi bilmem

tahsin bence haksızsın arkadaşım.Renault öndekileri yakalayamaz o dogru ama ben redbull ve williamsın gerisinde olduklarını düşünmüyorum hemen hemen aynı seviyede olabilirler ama geride degillerdir.Herşeyde puan durumuna bakarak konuşulmaz.

bunun yanlı yorumla ne alakası var doğru söze ne hacet.? monacoda sorun yaşamasa iyi derece alırdı demişşin ona bakarsan heidfeld kovalainen ve raikkonen'de sorun yaşamasa sonuçlar böyle olmayabilirdi. her yarış öncesi böyle konuşmuyorlarmıydı yok mclarene bmw ye yaklaştık diye ama nerde hala göremedik bu arada yasin senden daha fanatik değilim renoyu f1'in en iyi takımı zannediyorsun ama bence reno hiç iyi bir takım değil. en iyi 4. takım olduklarıda tamamen reno fanları tarafından uydurulmuş bir hikaye puan durumuna bakın lütfen.

F1 de şu anakadar özellikle barcelonadan sonra en iyi gelişimi renault gösterdi bu gelişim devam ederse ön gruba özelliklede BMW ye dahada yakın olablirler buda daha zevkli yarışların bizi beklediğini gösterir umarım yanılmam.

Renault da gelişim var bu bi gerçek fakat son yarışlardaki talihsizliklerden dolayı bu henüz skor tablosuna yansımadı okadar.Renault un yapacagı en güzel iş artık önündeki yarışlardan iyi puanlar çıkarabilmek.Orta gruptan sıyrılıp BMW den sonra 4. takım koltuguna oturacagını düşünüyorum.

Ya Tahsin ne kadar yanlı yorum yapıyorsun.Arkadaşım bir bak bakalım son yarışlara kim daha önde.Hala RedBullu Williamsı geçin diyorsun.İspanyada ve Monacodaki sorunlarıı yaşamasa Alonso 5-6 puan alabilirdi o 2 yarıştan.Piquetye göre değerlendiriyorsun sen galiba performansları 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir