Kategoriler
Formula1

Todt'un Oğlu F1 Takımı Söylentilerini Yalanladı

Nicolas Todt, Gerhard Berger’in güç durumdaki Toro Rosso’sunun kurtarıcısı olabileceği yönündeki söylentileri önemsemiyor.

Nicolas Todt, eski Ferrari takım patronu Jean Todt’un 30 yaşındaki oğlu ve Formula 1 pilotları Felipe Massa ve Sebastien Bourdais’in menajeri.

Uzunca süre Todt’un, aynı zamanda GP2 takımı ART’ın ortaklarından, F1’in içine patron olarak girmesi yönünde düşünceler vardı.

Fransız menajerin Ferrari’ye ve onun müşteri takımı Toro Rosso ile arasındaki yakın bağlar Todt’un, yakın gelecekte STR ortaklarından Dietrich Mateschitz çekildiğinde onun yerine adım atacağı düşüncesini güçlendiriyor.

Nicolas Todt: "Şu anda adım adım gidiyorum"

"Pilot menajerliği ile başladım, daha sonra ART’ı kurduk ve şimdi Asya serisine gidiyoruz. Başarılar da aldık yenilgiler de. Çok şey öğrendim"

Todt ayrıca Formula 1’in mantıklı bir amaç olduğunu kabul ediyor ama GP2 ile motor sporlarının zirvesi arasındaki farkın büyük olduğunu ifade ediyor.

Nicolas Todt: "Ortamda yükselme şansına sahip oldum ama insanlar sıkça ani kararlar çiziyor."

"Formula 1 takımlarının maliyeti çok. Asıl satın almaya ek olarak onun devam etmesini sağlamak da var"

"Kuralların kesin olmadığı sürece, şu anda öyle, büyük bir üretici olmadan özl bir takıma sahip olmanın pk de ilgi çekici bir tarafı yok"

"Gözlerimi açık tutacağım"

"Aklıma bazı fikirler var ama şu anda mümkün değil"

“Todt'un Oğlu F1 Takımı Söylentilerini Yalanladı” için 0 yanıt

"Kuralları kesin olmadığı sürece, şu anda öyle, büyük bir üretici olmadan özel bir takıma sahip olmanın pek de ilgi çekici bir tarafı yok"
Şu andaki f1 in durumunu daha iyi ne açıklayabilir bilemiyorum adam gerçekten tesbitte bulunmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir