Kategoriler
Formula1

Button, Hamilton'ın McLaren'da Kalacağını Düşünüyor

Martin Whitmarsh dâhil McLaren yetkilileri, Hamilton ile yeni anlaşma imzalamaya yakın olduklarını söylüyor ama kazanılan kupaların kimde kalacağı konusuna hâlâ çözüm bulunamadığı öne sürülüyor.

2013 için takımla anlaşması olan takım arkadaşı Button, seneye de aynı ikilinin McLaren’da olacağına inanıyor.

Button: “Evet, öyle düşünüyorum.”

“Seçenekleri nedir bilmiyorum ama Lewis, F1’e, ona yarışlar kazanma ve şampiyonluk mücadelesi verme fırsatı tanıyan bir takımla girdi.”

“Her sene şampiyon olma şansını yakalayamaz ama takım, her sene zaferler elde edebilmesi için şartları sağlar. Buna sahip olduğunuzda da başka bir yere gidip kazanan bir takım oluşturmaya çalışmak zor olur”

“Benim gibi bazı pilotlar, buna (takım değiştirmeye) ihtiyaç duyar ama böyle bir takıma geldiğinizde, arkanıza bakmak istemezsiniz.”

“Seçenekleri ne bilmiyorum ama (seçeneğinin) Ferrari olduğunu sanmıyorum. Michael’in da (Schumacher) gelecek sene Mercedes’te olup olmadığını kimse bilmiyor.”

“(Hamilton için) büyük bir değişim olur ama bazen değişikliğe ihtiyaç duyarsınız”

“Button, Hamilton'ın McLaren'da Kalacağını Düşünüyor” için 0 yanıt

Hamilton takımda kalır kalmasınada sen bu performans ile nasıl kalacaksın ? 🙂 Ah Button ah 🙂 Çok severim halbuki seni ama saçma sapan laflar ediyorsun. 🙂

-Burada Hamilton un yeni anlasma yapmayacagini düsünen bir tek benim herhalde
-Cilgin bir düdünce olmasina ragmen isin bu kadar uzamasi insanin aklina ya fiyat pazarliginin sürdügü ya da Hamilton un hakkaten halen bir alternatif aradigini getiriyor

"Benim gibi bazı pilotlar, buna (takım değiştirmeye) ihtiyaç duyar ama böyle bir takıma geldiğinizde, arkanıza bakmak istemezsiniz."
"(Hamilton için) büyük bir değişim olur ama bazen değişikliğe ihtiyaç duyarsınız"

Bu ikisini aynı adam mı söylemiş 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir