Kategoriler
Formula1

Ferrari: "Mosley Bırakmalı"

Ferrari Başkanı Luca di Montezemolo, Mosley’in güvenoyu olmasına rağmen FIA başkanlığı görevinden ayrılması gerektiğini düşünen kişiler arasına katıldı.

Mosley, Salı günü Paris’te yapılan toplantıda çoğunluğun desteğini alarak görevine devam etmesi konusunda güvenoyuna sahip oldu.

Ama Genel Kurul’dan büyük farkla destek almasına rağmen Mosley’in bırakması yönündeki demeçlerin ardı arkası kesilmedi. Ve şimdi bunlara Ferrari’nin başkanı Montezemolo da ilave oldu.

İtalyan haber ajansı ANSA’ya konuşan Montezemolo: "Şu zamanda ‘güvenilirlik nedenleri yüzünden yerimi bırakmam gerekiyor’ demesini gerektiğini anlamış olmasına inanıyorum"

Bu sene başlarında Montezemolo, Mosley’in 17 yıl boyunca FIA’ya katkılarına övgülerde bulunmasına rağmen görevine devam edemeyeceğini düşündüğüne açıklık getirmişti.

“Ferrari: "Mosley Bırakmalı"” için 0 yanıt

lehte oy kullanmışsınız, bundan sonra konuşsan ne olur konuşmasan ne olur montezemoloooo boş laf bunlar, delikanlı gibi çıkıp deyinki diyetimizi ödedik.. kıvırmayın böle.

Bu olay bana daha önce yazdığım yorumu hatırlattı ve şu beyanla örtüşerek "Şu zamanda 'güvenilirlik nedenleri yüzünden yerimi bırakmam gerekiyor' demesi gerektiğini anlamış olmasına inanıyorum" onun için şaşırmamak lazım montezemelonun açıklaması ile italya motor sporlarının beyanatı birbiriyle zıt fakat önemli olan olayların sırası ve ilerleyiş yönü ; bu olay tamamiyle kapandığında veya mosley bıraktığında gelişecek olaylar ;2009 tamamiyle çok farklı bir yıl olarak bizi bekliyor gibi gözüküyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir