Kategoriler
Formula1

Rosberg: "Şampiyonluk Mercedes'in Kaderinde Var"

Hamilton’un Mercedes ile adının anılmasının ardından İngiliz sürücünün henüz kazanan formda olmayan takıma geçip geçmeyeceği konusu gündeme geldi. Bu durumu değerlendiren Rosberg, Mercedes’in bugün olmasa bile gelecekte kazanacağını söyledi.

Rosberg “Mercedes F1’deki en prestijli takımlardan birisi ve başarılı olmak alın yazısında var. F1’de en iyi takım olmak için her şeyi doğru yapmak adına aralıksız çalışıyorlar ve bu olacak. Bu yüzden burası olunabilecek çok iyi bir yer.”

“Bana göre Mercedes ve Ferrari F1’deki tarihleri açısından aynı seviyedeler. Gümüş Oklar’ı sürmek ve özellikle onlarla kazanmak çok özel.” dedi.

 

“Rosberg: "Şampiyonluk Mercedes'in Kaderinde Var"” için 0 yanıt

Takımın geçmişiyle alakası yok bu işin, bugün için çalışmak varsa şampiyonluk gelir. Williams da büyük takımlardan biriydi ama geçen yıl 9. oldu. Bu yıl da 5.lik fırsatını pilot seçiminden dolayı kaybettiler bence.

Bana göre Mercedes ve Ferrari F1'deki tarihleri açısından aynı seviyedeler.

hahohahohahohaohaohara! 🙂

Gümüş Oklar'ı sürmek ve özellikle onlarla kazanmak çok özel.

Son saniye bir şeyler mi demek istemiş yine ne? 🙂

Tamam gülmem geçti. Mercedes eskilerden beri çeşitli sporların içinde ama F1'den uzunca bir süre uzak kalmışlar. Turbo çağında yoklar, 90 ve sonrasında yoklar. Mclaren ortaklığını da saymamak gerek. 3 yıldır görüyoruz kerametin Mclaren'de mi yoksa Mercedes'te mi olduğunu. Red Bull ve Renault için de aynısı geçerli.

Mercedes yarış kazanabilir, şampiyon da olabilir elbet ama buna ömrü yetecek mi? Daimler ne kadar daha destek olacak? Concorde anlaşması konusunda bile ortada bir haber yok ki bence bu sene sonu bırakacaklar demek oluyor bu. Honda kadar bile olamadılar.

makus talih diyoruz biz buna.

"Bana göre Mercedes ve Ferrari F1'deki tarihleri açısından aynı seviyedeler"

iyi güldürdü akşam akşam 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir