Kategoriler
Formula1

Kanada'dan Kısa Kısa – Raikkonen, Coulthard, Nakajima

Kanada GP için biletlerin son kalanları da dün satıldı. Bu yarış hafta sonu toplam 300 binden fazla seyircinin piste geleceği anlamına geliyor.

—-

Red Bull’dan David Coulthard ve Williams’tan Kazuki Nakajima dün pit alanında hız limitini aştıkları için ceza aldılar. Nakajima sadece 400 Avro öderken David Coulthard limiti 25 km/sa aştığı için 3000 Avro ödemek zorunda kaldı.

—-

Afrika Otomobil Federasyonu Başkanı D.N. Njoroge, Bernie Ecclestone’un yorumlarında ırkçılık olduğunu iddia etti ve Ecclestone’un özür dilemesini istedi.

Ecclestone, Mosley için "Onun Afrika’dan bir kaç kulüpten oy alması İspanya Kralının elini sıkmasına yardımcı olmayacak." demişti.

—-

Kimi Raikkonen’in 2009’da emekli olacağı söylentilerinin çıkmasının ardından Bild gazetesi Ferrari’nin Raikkonen ile anlaşmayı uzatmak için görüşmeler başlattığını ve ona 40 milyon dolar önerdiklerini iddia etti. Görüşmelerin başlayıp başlamadığının sorulması üzerine Fin pilot "Evet" cevabını verdi.

—-

Son hava raporlarına göre bugün Kanada’da kuru bir hava olacak ancak yarışta yağmur olması bekleniyor. Ancak bu raporlara padoğun hepsi katılmıyor.

Motorsport Aktuell’e konuşan Mario Theissen "Projektörlerimiz havanın cumartesi ve pazar açık olacağını gösteriyor." dedi.

“Kanada'dan Kısa Kısa – Raikkonen, Coulthard, Nakajima” için 0 yanıt

ya inş.denildüğü gibi anlaşmayı uzatırlar ferraride kalsın ya bütünleştiler sanki ferrariyle ama sonuçta emekli olmasın yeter başka bi takıma geçsede pek fark etmez yinede ferrariyle ii gidiyo bnce

İşte o küremsi yapı, çok güzel bir yapı. Kanada pisti çevresinde en çok ilgimi çeken yer.

Kimi kendisi verecek kontratı uzatıp uzatmamasına ne kadar uzun kalıp kalmıyacağı beni ilgilendirmiyor.

Yağmur yağmasını istiyorum şahsen…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir