Kategoriler
Formula1

Vettel Red Bull'un Hızına Güveniyor

Singapur yarışından galibiyetle ayrılan Vettel, aracının performansı sayesinde lider Alonso ile arasındaki farkı kapatabileceğine inanıyor.

“Elbette bize yararı olsun diye diğerlerinin şansının kötü gitmesini istemem. Biz bunu pist üzerinde halledebileceğimiz konusunda kendimize güveniyoruz. Örneğin, son yarışta Lewis ile benzer hızlara sahip olduğumuz konusunda inancım tamdı. Onu pist üzerinde geçmek zor olabilirdi ama son iki bölümde, ilk bölümde olduğumdan daha memnundum. Yani bir şansımız olabilirdi. Ama ne olacağını asla bilemiyorsunuz. O yarış dışı kaldı ve biz de ilk sıraya yükseldik.”

“Önümüzdeki yarışlarda ne olursa olsun, biz sadece kendi işimize odaklanmalıyız. Bizim için yarışları bitirebilmek çok önemli, şu anda gerideyiz. eğer puan almazsak geride kalırız. Bu nedenle yarışları bitirmeli ve fazlaca puan almalıyız.”

“Vettel Red Bull'un Hızına Güveniyor” için 16 yanıt

Sinan, ben diyorum çanakkale boğazı sen diyorsun yandı ağzı.
Ben vettelin olgunlaştığına vurgu yapıyorum sen vettelin çocukça misilleme yaptığını söylüyorsun.Senin gözünde Karthikeyana hıyar demesinin sebebi de birgün önce Karthikeyanın vettele acur demesidir değil mi?

"Elbette bize yararı olsun diye diğerlerinin şansının kötü gitmesini istemem.

2010 Brezilya Vettel:"Alonsonun aracından dumanlar çıkarsa üzülmem"

2 yılda epey olgunlaşmış bu çocuk.Şampiyonluk yaramış.

Hızlı pist demek orayı Ferrari süpürecek anlamına gelmiyor tabiki.Red Bull,Mclaren den sonra en tehlikeli ekip ve Vettel en yakın takipçi.Genel olarak bizden hızlı olduklarını düşünürsek 29 puan 6yarış kala hiçbir şey değil.Ayrıca bu sene İngiltere'de ve Spa'da çok iyidiler.Bu pistte son 3yıldır zaten çok iyiler.Evet kabul ediyorum,bu sezon hızlı pistlerde ve virajlarda eski üstünlükleri yok daha ziyade yavaş pistlerde iyiler ama bu demek değil ki burda adamları ezip geçeceğiz

Hacı bey lütfen laflarınıza dikkat edin diğer bi haberde de sütoğlan tabirini kullanmışınız

2010 son yarış abu dabi dir webber duvara lastiğini sürtmüştür eeeee biz mi dedik alonsoya sende webberin arkasından pite gir diye girmeseydi kardeşim

ayrıca vettelin 2010 da dayanıksız red bull şampiyon olması büyük bir başarıdır

gelelim 2011 tur başına 1 saniye hızlı araç bu tamemen vettel düşmanları tarafından uydurulmuş bi yalan hiç bi yarışta tur başına 1 saniye fark atmadık bir f1 yarışı ortalama 60 turdur ne zaman 60 saniye fark attık bu hiç bi zaman olmadı fark ortalama 0. 2 saniyeydi hatta sezonun 2. yarısının belli bi bölümünde mc laren en hızlı araç oldu mc larenden bi çalışan bu tarz bi açıklama yapmıştı vettel nasıl oluyoda pol alıyor diye serzeniş te bulunuyodu

Sebastian Vettel, bu sene çok daha iyi sürüş gerçekleştriyor. Olur da sene sonunda şampiyon olursa 2010'da Mark Webber'in son yarışta Alonso'yu kandırmaca yoluyla aldığı; 2011'de 1 saniyeye yakın hızlı araçla aldığı şampiyonluklardan sonra bileğinin hakkıyla kıran kırana geçen bir sezonda alnının akıyla şampiyonluğu almış olur.

wertuy sana dikkat ediyorum dostum bu aralar acayip bi gerginsin ne zaman bi safkan vettel haberine girsem senin olumsuz tarzda alonso vetteli döver yorumların

japonya red bull pistidir vettelin burda alonsoyu geçeceğini düşünüyorum bence alonso yakalamalı vetteli yoksa koltuğu kaptırcak :):)

açıkçası vettelin bu sene bileğinin hakkıyla şampiyon olacağını düşünüyorum o zaman ne tarzda yorumlar yapacaksın çok merak ediyorum gene başlarsınız yok 1 saniye araç hızlıydı yalanı yok bal yok illegal araç vs vs vs …….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir