Kategoriler
Formula1

Mercedes Schumacher'e 2012 Monaco Aracını Hediye Edecek

Schumacher, bu sene Monaco’da sıralamalarda en hızlı isim olarak pole pozisyonunu kazanmış ancak 5 sıra cezası nedeniyle yarışa 6. sıradan başlamıştı. Bu başarı Schumacher’in ikinci kariyerindeki en önemli başarılardan birisi ve en iyi sıralama sonucu oldu.

Son 3 yarışına çıkan Schumacher’in istatistikleri hâlâ herkes için bir hayal konumunda. 304 yarışa çıkan Schumacher 7 defa şampiyon oldu, 1560 puan, 91 galibiyet, 64 podyum ve 68 pole pozisyonu kazandı.

“Mercedes Schumacher'e 2012 Monaco Aracını Hediye Edecek” için 0 yanıt

İyi bari bunu düşünebilmişler.

Ben olsam almam neticede artık Schuminin Mercedes otomobiline bile bineceğinden şüpheliyim 🙂

Onda sıkıntıdan sonra insan aracı görse içine karanlık çöker.

Üyeliğinizde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Üye girişi yaptığınızda gönderdiğiniz yorum direkt olarak yayınlanacaktır. Buraya gönderdiğiniz yorumu giriş yapmadan göndermişsiniz.

neden veriyonuz arabayı adama zaten bi sezon adamın moralini bozdunuz bide garajda görüp hergün siniri bozulsunmu istiyonuz hayret….

Neden yorum yazamıyorum,kontrol edildikten sonra yayınlanacak diyor? Bugün sadece 1 tane yorum yazdım o da Lance Armstrong ve Schumacher haberinin altında duruyor,hiçbir kötü amacı da yok ancak şimdi buraya yazdığım yorumu gönderemiyorum bile,sebebini açıklayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir