Kategoriler
Formula1

Pirelli: "2013 Lastikleri Bu Seneye Göre Çok Farklı Olacak"

Takımlar, 2013 lastiklerini ilk defa Brezilya’daki serbest antrenmanda deneyecek.

Brezilyalı muhabirlere konuşan Hembery: “2013 lastikleri, bu seneye göre önemli derecede farklı olacak. Bu da takımlar için zorluk yaratacak. Çünkü kurallarda neredeyse hiç değişiklik olmaması nedeniyle araçlar hemen hemen aynı kalacak.”

“2012’den 2013’e geçerken (lastiklerdeki) fark, araçların aerodinamiklerine güçlü bir etkide bulunacak. Bu nedenle takımlar sıkı bir şekilde çalışmak zorunda kalacak.”

Hembery ayrıca 2013’te hamurlar arasında da daha büyük farklar olacağını ekledi.

“Pirelli: "2013 Lastikleri Bu Seneye Göre Çok Farklı Olacak"” için 0 yanıt

Ya bu adamlar giren çıkan falan mı var,piyango gibi çıkıp duruyolar,çok farklı olacakmış,bende heyecanla artık araç ve pilot ön plana çıkacak galiba diye okuyorum,neyin peşindeler anlamıyorum ki,rahat bırakın ya,arkadaşım lastik niye vardır,araç yolu tutsun kavrasın sevsin yeteneğe imkan tanısın diye,yolu bi tutan bi tutmayan bi aşınan bi aşınmayan lastiği kim naapsın,musluk lastiği mi ulan bu=))

tek pitli hindistan eskiyi tekrar hatırlattı, artık pirelliye lafım yok her sene değil her yarış değiştirsinler….

bence pirelli sırf gündemde kalmak için saçma sapan işler yapıyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yaklaşıyorlar..

ama bence kötüsü olur,, mesela hayatta pirelli almam, cidden…

eşşeğin kulağına suyu kaçırdnız, her sene lastik anlamaya çalışan takımlar izlicez. bırakın da adamlar anlamış olduğu lastiklere uygun dizayn etsinler aracı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir