Kategoriler
Formula1

Renault, Technocenter'ın 10. Yılını Kutladı

ING Renault F1 Takımı ve Fernando Alonso bugün Guyoncourt’taki Technocenter’ın 10. kuruluş yılını özel bir gösteri ile kutladı.
Renault Technocenter, Renault araçlarının dizaynının en iyi şekilde rekabeti için kurulmuştu. Son teknolojinin kullanıldığı merkezde 11,500 personel modern ve verimli araç projeleri üzerinde çalışıyor. 10 yıldan bu yana 20 araç üretilmiş durumda.
Renault takımı bugün Fernando Alonso ile birlikte Technocenter çalışanlarına ve ailelerine V8 motorlu F1 aracıyla bir şov düzenledi. Yaklaşık 60,000 kişinin bu gösteriyi izlediği tahmin ediliyor.
Gösterinin sonunda Fernando Alonso "Bizim için bugün burada olmak önemliydi. Umuyorum insanlar aracı izlemekten keyif aldılar ve ben böyle bir organizasyonda olmaktan çok memnunum. Bu tür şovlar halkla buluşmak için iyi bir şanstır." diye konuştu.
Renault F1 Takımı şimdilerde 27 Temmuz’da Güney Afrika’da Johannesburg’da yapacağı yeni RoadShow için hazırlanıyor.
 
ResimResimResimResim
ResimResimResimResim
Resim Resim

“Renault, Technocenter'ın 10. Yılını Kutladı” için 0 yanıt

tahsin herhalde sen ferrariye biniyon her halde eminmki ya bindiği araba ya toyota dır ya honda ya ford yada fiat belkide hunday senin o beğenmedğin clio o sınıfın en çok satılan ve tutulan arabası anladınmı sen bindi arabaları bak

Alakasız olacak belki farkındayım uygun değlsede silerisiniz ama herkesin Türk olduğu ve "Türkçe" yayın yapan bir sitede yabancı kelimeler kullanmak yanlış geliyor. Lafım sadece sana değil Pınar birçok kişi yapıyor bunu.

Renault takımınıda tebrik ederim. Nice 10 yıllara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir