Kategoriler
Formula1

Theissen Yeni Bir Zafer Beklemiyor

BMW Sauber takım patronu Mario Theissen, Kanada Grand Prix’sindeki galibiyeti Magny-cours’da tekrarlanamalarının zor olduğunu söylüyor.

Üzerlerinde bir baskı olmamasına rağmen Theissen, BMW’nin Ferrari ve McLaren’la mücade etmesinin zor olduğunu düşünüyor.

Burada kazanabilir misiniz sorusuna da "Muhtemelen hayır." cevabını veriyor.

"Bu yeni bir yarış. Yeniden sıfırdan başlıyoruz. Kesinlikle motive olmuş durumdayız ve takım çok güçlü ama haftasonu neler yapabileceğimizi bekleyip göreceğiz."

"(Kanada galibiyetinin ardından) üzerimizde bir baskı yok. Ancak takım iyi sonuçlar almak için şimdi daha istekli."

Theissen aynı zamanda Ferrari ve McLaren’ların üstünde bir baskı olduğunu çünkü takımının daha sezonun yarısına gelmemişken amacına ulaşarak zafer kazandığını söylüyor.

"Benim açımdan bakılırsa bu, sezon boyunca böyle devam edebilir. Biz takım olarak ve Kubica da pilot olarak beklentileri şimdiye kadar karşıladık. Bu yüzden bizim üzerimizde baskı yok."

“Theissen Yeni Bir Zafer Beklemiyor” için 0 yanıt

Geçen yarış 2. başladık 1. bitirdik ne oldu ki. Tabelaya bakın torosçular tabelaya. Herkes yerini, konumunu bilsin.:)

benim demek istedim şu adam akıllı çıkın yarışa 3-4 başlayın bir iki bitirin o zaman helal olsun be adamlara derim ama pit yolunda bir acemin sayesinde dubleye sevinilmez bunu tüm dünya biliyordu duble yapamayacagınızı normal şartlarda

hayallerinde görecek işi başardılar pınar bizim hayalimiz yarış kazanmak siz onu hayal bile edemezsiniz sinan kerdeşim çok haklı kıskançlıktan geçilmiyor BMW haberleri özellikle başpınarlar BMW çok kıskanıyor BMW çalışıyor arkadaşlar reno gibi yatmıyor öyle her yarışta podyuma çıkcaz yok şöle pol posizyonuna yerleşcez demiyor işini en iyi şekilde yapıyor ve gereksiz yorum yapmıyor reno patronu gibi ispanyada kazanacaz diyordu gördük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir