Kategoriler
Formula1

Podyum Zaferi Toyota'yı Teşvik Ediyor

Toyota’nın teknik sorumlusu Pascal Vasselon, takımın Fransa’daki podyum zaferinin kendilerini sezonun geri kalanında daha da iyi sonuçlar almak için teşvik ettiğini ifade etti.

Jarno Trulli, geşitirilmiş br araçla Fransa’da Ferrari’lere en yakın damalı bayağı gören isimdi. Bu sonucun ardından Vasselon, daha iyi sonuçlar için takımın çabasında yükselmenin olacağını belirtti.

Vasselon: "Bütün takım için çabaların ödüllendirilmesi çok iyi. Çünkü bütün takımlar çok sıkı çalışıyor. Böylesine bir sonuç alırsanız daha da sıkı çalışabilrisiniz. Çünkü kendinizi çok yorgun hissetmezsiniz. Stresi hissetmezsiniz ve ortam, insanları daha da zorlaması için teşvik eder."

"Bu ayrıca gerçek bir podym bitirişi. Herhangi bir yarış kazas yoktu. Bu yüzden bu gerçekten bizim konumumuzdu"

Trulli açık bir şekilde sonuçtan memnundu. İtalyan pilot, 2005 İspanya’dan bu yana ilk podyumunu almış oldu.

Trulli: "Takım adına en iyi yarışlardan biriydi bu. Ama hangisinin en iyi olduğunu söylemek zor. Yarışın, herkes tarafından yapılan harika bir işe bağlı olduğunu düşünüyorum"

"Bütün hafta sonu orada olmalıydık. Sıralamalardan sonra aklımda bir şey vardı. Bunu yapabileceğimi biliyordum Bunun gerçekten ama gerçekten zor olacağını da biliyordum ama sonunda bunu başardık"

“Podyum Zaferi Toyota'yı Teşvik Ediyor” için 0 yanıt

ferrari mclaren ve BMW'lerden bir pilot yada ikisi geriye düşmeden birdaha podyum alman zor olur trulli birde alonso var tabi herzaman şans yanında olmaz ama fransadaki podyumu hakketti trulli alonso'ya heikki'ye ve kubica karşı çok iyi savunma yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir