Kategoriler
Formula1

Raikkonen: "Lotus Mercedes'le Mücadele Edebilir"

Raikkonen, Monaco’da ilk antrenman seansını liderin 1.3 sn gerisinde tamamlarken öğleden sonraki seansta 0.7 sn geride kaldı.

Raikkonen “Her şeyi doğru yaparsak onların performansına cevap verebiliriz. Göreceğiz. Neden olmasın? Cumartesi neler olacağını göreceğiz.”

“Onların çok hızlı olacağını düşünebilirsiniz. Bugün çok hızlılardı ancak her şey değişebilir. Bekleyip görelim. Cumartesi neler olabileceğine dair tahmin yürütmek istemiyorum.”

“Bakalım cumartesi sabah ne olacak. Bugün ideal değildi. Çok iyi başlayamadık ve bazı sorunlarımız vardı. Ağır yakıtta fena değildik ancak gelişebileceğimizden eminim. Bu sabahki gibi olursa o zaman felaket olur. Ancak çok gelişmeyi başardık ve sürekli olarak daha iyi oluyoruz.”

“Eğer kazanmak istiyorsak o zaman ilk 2 çizgiden başlamalıyız.” dedi.

Bugün St Devote’de kaza yapan Grosjean da iyi bir hafta sonu umuyor.

Grosjean “Çok büyük sorun değildi. Biraz zaman kaybettiğimiz için utançvericiydi ancak kendimize güveniyoruz.”

“Viraja girdiğimde lastikleri kilitlemiştim bu yüzden ne yazık ki yapabileceğim bir şey yoktu.”

“Yakın mücadele olacak. Fernandı hızlı, her iki Mercedes hızlı ve biz de öyleyiz. Bu yüzden iyi bir mücadele olacak.” dedi.

 

“Raikkonen: "Lotus Mercedes'le Mücadele Edebilir"” için 0 yanıt

Demekki araçda iş var baksana Kimi'de güveniyor aracın hızına o zaman iş pit duvarına kalıyor Allah aşkına iyi bir strateji yapalımda alalım şu yarışı Kimi'de pole kokusu almış hadi inşallah olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir