Kategoriler
Formula1

Red Bull, 2014 Pilot Kadrosunu Açıklamaya Henüz Hazır Değil

Uzun süredir Sebastian Vettel ve Mark Webber ile yarışan Red Bull’un gelecek sene Mark Webber’le anlaşmasını yenilemesi beklenmiyor. Onun yerine Daniel Ricciardo ya da Kimi Raikkonen’in geçmesinin büyük bir ihtimal olduğu düşünülüyor.

Webber, Formula 1’den ayrılmaya hazır olmadığını ve gelecek sene yarışmayı istediğini söyledi. Webber “Bir çok yeni şey olacak ve sezonun ilk yarışında bir çok yarış dışı kalma olayı olacak.”

“Kış testleri bile karışık olacak çünkü bugünkü gibi günde 400 km mesafe kat edilemeyecek. Araçlar çok fazla pitte kalacaklar. İlk yarışları tamamlayıp puan kazanmak yeterli olacaktır.” dedi.

Takım patronu Christian Horner “Raikkonen iddiaları sadece söylenti. 2013 sonrasında Mark’ın anlaşması konusunda ne yapacağımıza karar vermedik. Ancak bir pilot ismi açıklamamız gerekirse bu gelecek hafta olmayacak.” dedi.

“Red Bull, 2014 Pilot Kadrosunu Açıklamaya Henüz Hazır Değil” için 0 yanıt

Bence düşman kesilmekte haklı o kadar sey senin başına gelse sen de sinir olmaz mıydın,2010 sezonunu hatırlaman yeterli

kimi dedikodusu birkere çıktıysa doğrudur.bir spekülasyon ortaya atılırsa % 99 doğrudur.herhalde kimi 2014 kuralları için newey e çok güveniyor.ki lotus 2014 te motoru güçlü olmaz ise tökezliyebilir tıpkı mclaren in bu senesi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir