Kategoriler
Formula1

Ecclestone, Almanya GP'den Yarış Ücreti Almayacakmış

Bild’in haberine göre Almanya GP’nin normal şartlarda gerçekleşmesi pek mümkün görünmüyordu ancak Ecclestone sayesinde yarış olacak.

Normalde Almanya GP için 14 milyon euro ödeniyordu ancak bu sene Nurburgring büyük ihtimalle para vermeyecek.

Helmut Ohl “Bu hediye olmasaydı 7 Temmuz’da yarışın yapılamayacak olduğunu öğrendik. Rhineland Panatinate eyaleti ve Nurburgring GmbH ücreti karşılayamazdı.” dedi.

Bu haber organizatörler tarafından doğrulandı ancaj detaylar açıklanmadı.

“Ecclestone, Almanya GP'den Yarış Ücreti Almayacakmış” için 0 yanıt

Evet, aslında Avrupa diye tabir edilen yerde nasıl bir konumda olduğumuz apaçık ortada. Bu ayrımcılık biz Hristiyan oluncaya dek ( yada Avrupa Müslüman olacak ki bu olur bence ) yada İSTANBUL u bu adamlara geri verene dek bu şekilde sürecek.

Ne diyelim insan hakları sende demokrasi sende adalet sende eşitlik sende her şey sende biz sadece dış kapının dış mandalıyız.

başka ülkenin 14 milyon ödemesi gerekir, hiç ödemez ama yarışa katılır; türkiye'nin ödemesi gereken miktar 13 milyon eurodan 26 ya çıkar, yarışa katılamaz.

başka ülkelerin takımları göstere göstere şike yapar, ceza almaz; bizimkilerin yaptığı bile kesin değilken 3 seneyi kitlerler.

bu iki örnek sadece son 18-20 saatte ortaya çıkan şeyler, avrupa ve dünyanın türkiyeye karşı tutumu belli, ve maalesef ki bu tutumun sonuçları spor alanlarında ya da eurovision gibi platformlarda daha da çok hissediliyor.

che'nin bir lafı vardır, "düşmanın yoksa, hayatta hiç başarılı olamadın demektir." diye… başka söze ne hacet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir