Kategoriler
Formula1

Surtees "Button'da Motivasyon Eksikliği Var"

Jenson Button’un zayıflayan performansı sonucunda İngiliz pilotun motivasyonu hakkında soru işaretleri var.

1960’larda Honda ile yarışan John Surtees, Button’un kafasında büyük soru işaretleri olduğunu söyledi.

Button uzun denemelerin ardından ilk galibiyetini 2006’da aldı ancak daha sonra, özellikle geçen seneden bu yana takım ve pilot istedikleri performansı sergileyemediler.

Motorsport Aktuell’e konuşan 1964 şampiyonu "Motivasyonu konusunda sorunları var gibi görünüyor." dedi.

Button ise bu konuda sorununun olmadığını ve 2009 için sabırsızlandığını söyledi.

"Mutlu bir yerdeyim. Umuyorum ki taraftarlarım çok kızgın değillerdir çünkü ben durumdan memnunum." 

"Ben yaptığım işi seviyorum. Motivasyon sorunum yok. İngiltere Grand Prix’sine giderken şansım konusunda gerçekçiyim ama aracın içindeyken %110 zorlayacağım. Bu benim her zaman yaptığım bir şey. Ben takımı ileriye taşımak zorundayım ve 2009’da daha iyi olmak zorundayız."

"Aslında şampiyonuyı üçüncü bitirdiğim 2004 yılına göre kıyaslarsak daha sıkı çalışıyorum. Çünkü gerilerde olduğun zaman bunu yapmak zorundasın. Henüz 28 yaşındayım. Formula1’de dokuzuncu senem. Bu yüzden şampiyon olmak için gerekli deneyimim var."

“Surtees "Button'da Motivasyon Eksikliği Var"” için 0 yanıt

abi adama yazık yhaa kers kers yeter yhaa kers araca ikinci motormu olacak tmm onlar önceden basladı ama honda aero konusunda okadar da iyi değil yani neden bir mclaren bir ferrari kerse baslamıyo var bı bıldıklerı herkes honda donecek honda donecek ne malum KErsi adam gıbı kullanacakları hıc bellı olmaz ben buttonun bmwye geçmesınden yanayım bu senenın en yavas ıkı aracından bırınde surunuyo button grdın en ıyılerındendır

button çok iyi bir pilot ama aracı çok kötü bu gidişle honda'dan ayrılmaz umarım seneye honda iyi bir araç çıkarır kers sistemi çok büyük değişiklik gibi geliyor bana araç hızları için..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir