Kategoriler
Formula1

Raikkonen Şampiyonluk Şansı Konusunda Rahat

Kimi Raikkonen bu sezonki şampiyonluk şansı konusunda güvende hissediyor.

Fin pilot, İngiltere’ye takım arkadaşı Massa’nın beş puan gerisinde geliyor ve ilk dört pilotu sadece 10 puan ayırıyor.

Şampiyona liderinin şimdiye kadar dört kez değişmiş olmasıyla Raikkonen şampiyonluğun hâlâ açık olduğunu düşünüyor.

"Daha çok yarış var. Bu yüzden birçok şey olabilir. Bu yıl her şey çok çabuk değişiyor ve daha zorlu yarışlar oluyor, işler geçen yılkinden daha farklı."

"Neler yapabileceğimizi göreceğiz ama kazanmak için hâlâ iyi bir şansım var ve sadece beş puan gerideyiz. Bu yüzden bir yarış içinde durum değişebilir."

Yarış içinse, Raikkonen Silverstone’da ikinci kez kazanmayı umuyor. Ferrrari bu pistte favori gösterilse de Fin pilot McLaren’in de küçümsenemeyeceğini söylüyor.

"Her yarışta olduğu gibi burda da kazanmaya çalışacağımızı tahmin ediyorum. Ama bu kesinlikle kolay değil. McLaren burada daima hızlı olmuştur ama bizim de güçlü bir aracımız var."

 

“Raikkonen Şampiyonluk Şansı Konusunda Rahat” için 0 yanıt

bu arad tekrar kaybedersen pıınar linki haber ara bölümünden internet yazıp ararsan .ıkar olmadı tekrra yolarım:) biraz önceki söz içinde ksura bakma:S

geçen sene kimi şansıyla değil lewisin şansızlığıyla kazandı şampiyonluğu.. bu arada şansızlığını kendisi yarattı,, hatalarıyla…

bence kimi F1'in en şansız pilotlarından..Eğer şansız olmasaydı şuan 4. şampiyonluğu için mücadele ediyor olacaktı..tabiki kova'da bu senenin en şansız pilotu….

ya ewt 2 puan kaybetti çok bişe değil belki ama 1. olmak ayrı tabii 🙂 bu arada silber hala gecen seneyii karıştırıyosun işin içine sen kiminin bu seneki son yarıslarını izlemiosun galiba neler geldi basına ??

ya kimiye hala sanssız diyorsunuz ya pes..gecen seneden sonra artık kimiye sanssız denmesini yasaklıyorum :))adam sansıyla sampiyon oldu..bence f1 tarihinin en sanslı pilotu..

ya hadi sıralamalarda birinci olamayıpda geriden tamamladığı yarışlara üzülmüyorsunda, birinci giderken sorun çıktığı ve birinciliği bu yüzden kaybetmesi evlat acısı gibi ***!
"ben yiyemedim al sen ye" gibi bir durum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir