Kategoriler
Formula1

Baba Hamilton Maranello'da Göründü

La Repubblica gazetesi, bana Hamilton’un Maranello’da özel görüşmeler yaptığını ve ardından Luca di Montezemolo ile yemek yediğini iddia etti.

Baba Hamilton’un şu anda herhangi bir pilot ile direkt bağı bulunmuyor ancak buna rağmen yine de Lewis Hamilton’un Ferrari ile adı anılmaya başlandı.

Autosprint olaya espiri ile yaklaşarak “Belki kendisini Massa’nın yerine aday olarak göstermiştir? Belki de bir 458 almak istemiştir?” dedi.

Söylentiler bununla sınırlı kalmıyor. Mclaren pilotu Jenson Button’un bile gelecek sene Ferrari pilotu olma ihtimalinin olduğu La Gazetta Della Sport tarafından iddia edildi.

Blick’ten Roger Benoit “Sadece Schumacher’in dönüşü eksik kaldı.” derken Michael Schmidt, 2013’teki aptal sezonun tamamiyle çıldırdığını söyledi.

“Baba Hamilton Maranello'da Göründü” için 0 yanıt

Baba Hamilton'dan açıklama:

-Luca geçen gün geldi ve bana Maranello'daki Pizzeria La Bufala'da bir pizza yedim, aklın hayalin durur. Ben de ona bir gün beni götürebileceğini söyledim. Anlamadığım bir şekilde çok sevindi, sekerek ayrıldı yanımdan. Sonra Macaristan GP'sinden 6 gün önce 1 Ağustos 2013'e rezervasyon yaptırdığını ve beni beklediğini söyledi. Gittim ve onun saçma sapan muhabbetine katlandım pizza gelene kadar; ilk ısırıktan sonra onu duymadım. Pizzanın tadı cidden harikaydı.. Sonra kameraları gördüm ve hemen durumu anladım. Aptal sezon için haber peşindeki sayın di Montezemolo gözümde çok yer kaybetti, umarım tekrarlanmaz.

Gridde Vettel hariç tüm şampiyonların adının transfer dedikodularına karışması ilginç. Raikkonen, Hamilton ve Button Ferrari için anılıyor. Alonso Red Bull için anılıyor. Hadi bakalım. Aptal sezon dedik bu bildiğin zırdeli sezon oldu 🙂 Herkes yerli yerinde durmasa bari. Biraz değişiklik fena olmaz. 🙂

işler giderek karışıyor. 🙂
ama ben bi şey çıkacağını sanmam. sene sonunda belki raikkonen-red bull olur, bunun dışında bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

Mercedes sls amg black series var,ne kadar hızlı oldugunu görmek istiyosan Chris Harris'in test videosunu izleyebilirsin. (yada nasıl bir otomobil oldugunu)

Valla ben böyle transfer dedikosu,karmasasi olan bir sezon hatirlamiyorum. Mübarek kim kiminle , nerede nezaman kacr km hizla giderken hangi virajda göriüldüye dondu iş bu haberlefen biri tutucak ama hangisi . Hayirlisi artk hepimize 🙂

Hamilton nın Alonso varken Ferrariye gitmesi imkansız .Aynı Alonsonun şimdi mclarene gitme ihtimalinden düşük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir