Kategoriler
Formula1

Barrichello'nun Emekliliğe Niyeti Yok

Silverstone’da kazandığı podyum sonucunun ardından Rubens Barrichello henüz emekli olmayı düşünmediğini söylüyor.

36 yaşındaki Brezilyalı pilot "Podyumun doğru zamanda geldiğini düşünüyorum." diye konuştu.

Kariyerinin 62. podyum sonucuna ulaşan Barrichello’nun Honda takımıyla kontratı sezon sonunda bitiyor.

Barrichello, önceleri beraber çalıştığı Ross Brawn’ın önderlik ettiği Honda takımında kalmak istediğini söylüyor.

"Bırakmak gibi nir niyetim yok. Sadece gidecek hiçbir yerim kalmadığı zaman bırakırım. Niyetim Honda’da kalmak. Henüz sözleşme yok ama ben kendimi genç hissediyorum."

"Yarışmayı her zaman olduğundan daha çok seviyorum. Kendimi Kyalami’de çıktığım ilk yarıştakinden daha yavaş gördüğüm gün bırakacağım. Şu anda o günden daha hızlı olduğumu düşünüyorum."

 

“Barrichello'nun Emekliliğe Niyeti Yok” için 0 yanıt

nerde geldi emeklilik vakti koçum rubens adam hala dünya şampiyonu olacağına inanıyo(iyi bir araçla)bence zorlamaya devam 2 yıl daha go rubens go

aşırı yağmur lastiğini yarışta 2 takım daha denedi williams ve toyota sanırım ama onlar beceremedi.Ros un katkısı yadırganamaz bence taktik dehasıyla Rubens 3 olabildi.

Barrichello ne kadar podyumu kazanmis olsada bu buyuk bir basari degil, Ross Brown`in bir kumariydi ya da dehasi bilemiyorum, bu sekilde kazandi Barrichello. Kim olsa o strateji ile 3. olurdu zaten. Bence Barrichello bu basari ile sezon sonu jubile yapacagim demeliydi, Cunku geriden gelen yeni nesil genc pilotlar silip supuruyor eski nesil pilotlari. Emeklilik vakti geldi bence..

helal be barrichello bu gidişle f1'de en çok yarışan sürücü ünvanı sende kalacak.honda'ya geçtin kariyerin bitti diye düşündüm ama sen devam etmeye kararlısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir