Kategoriler
Formula1

Hockenheim, Almanların Pisti Doldurmasını Bekliyor

Hockenheim 20 Temmuz’da yapılacak Almanya Grand Prix’sini yarış günü 85,000 kişinin izlemesini bekliyor.

Formula 1 sezonunun 10. yarışı öncesi Alman pistine bu hafta içinde testler gerçekleştirilecek.

Hockenheim Pazarlama Müdürü Jorn Teske SID haber ajansına "Şu ana kadar 65,000 bilet sattık. Nick Heidfeld’in Silverstone’daki ikinciliği de bize yardımcı oldu." diye konuştu.

Üç günlük Hockenheim testleri salı günü başlayacak.

“Hockenheim, Almanların Pisti Doldurmasını Bekliyor” için 0 yanıt

Pistin pazarlama müdürü ne diyorsa o, üstüne yorum yok. Hem Polonyalılarda piste akabilir komşular Almanyaya 🙂

hockenheim ı sabırsızlıkla bekliyoruz. mercedes taraftarları ön planda önceki senelerde mercedes taraftarlarının go kimi go pankartlarını görürdük şimdi ise go lewis go olacak…

ewet erhan haklı mclaren-mercedes ingiliz takımı %100 tek alman takım BMW onun için taraftar sayısı BMW'nin lehine olacaktır.ama bu durum pek önemli değil. geçen sene monzada mclaren ferraricilerin tepkisine rağmen duble yaptı.:))

bir tek bmw ve heidfeld için gelmeyeceklerdir.toyota'nın fabrikası almanya'da ve muhtemelen çalışanlar getirilecektir.ayrıca vettel,glock ve sutil'de kendi evlerinde yarışacaklar

Türkiye ile karıştırmayın. Avrupa ülkeleri ellerindeki yarışın kıymetini biliyor. Hem Heidfeld için gelmeseler bile BMW için gelirler. Ben McLaren-Mercedes i İngiliz takımı olarak görüyorum daha çok.

teoman çok gereksiz bir yorum yapmışsın BMW çok rekabetçiyken en iddialı alman pilotta nick heidfeld olunca adamlar en azından heidfeld bir podyum bekliyorlar alman f1 severler orayı BMW ve heidfeld için doldururlar adrian sutil yada timo glock için değil.

Bmw ve Mercedes takımlarının evindeki yarışı tabiki full dolu olucaklardır hemde bu iki takım okdr rekabetçiyken

Hockenheim güzel bir pisttir. Severim. Ama eski hali ormanın içinden geçeni yani daha değişiktir.

Almanlar neden doldurmasın ki Schumacher'in yokluğunda Heidfeld var kaliteli pilot. Ayrıca şampiyona oldukça renkli bu aralar.

yaf nick icin kimse hockenheim i doldurmaz summi olsa neyse bence mercedes icin ve bir kac alman pilot icin gelirler ama tek nick icin 5 kurus vermez almanlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir