Kategoriler
Formula1

Senna, Formula 1 Söylentilerinden Etkilenmiyor

Bruno Senna, gelecek yıl bir Formula 1 koltuğunda olacağı söylentilerinin kafasını karıştırmadığını söylüyor ve spekülasyonları gülünç buluyor.

Brezilyalı pilotun bu yıl GP2’de gösterdiği başarılar, BMW Sauber’de test pilotu ya da Toro Rosso’da yarış pilotu olacağı söylentilerine neden olmuştu.

Ancak Senna şu anda odak noktasının GP2 olduğunu çünkü F1’e adım atmadan önce kendisi geliştirmeye ihtiyaç duyduğunu söyledi.

"Özellikle Brezilya’da olmak üzere, basında çok fazla spekülasyon oldu. Bu biraz gülünç, çünkü şimdiye kadar neredeyse üç takımla anlaşma imzaladım! Harika, önümde üç seçenek var!"

"Şu noktada hiçbir Formula 1 takımıyla kesin bir şey olmadı. Belki benim iyi performansım ve medyanın bana önem vermesi F1 padoğundakilere yol gösterdi ancak ben açıkça GP2’ye odaklandım."

"Ben asıl işimi istikrarlı olmam gereken pistte yapıyorum ve GP2 serisini kazanmalıyım. Ardından Formula1’e geçiş için hazır olacağımı biliyorum"

“Senna, Formula 1 Söylentilerinden Etkilenmiyor” için 0 yanıt

gp2yi pek takip etmiyorum bunun içinn bu konuda yorum yapmak belki bana düşmez ama bence gp2de bundan çok daha iyileri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir