Kategoriler
Formula1

"Santander Ferrari'ye Katılacak"

İspanya basınında bugün çıkan haberlere göre İspanya’nın en büyük bankası Santander, 2010’dan itibaren Ferrari’nin sponsoru olacak.

Bankanın sözcüsü bu haberleri doğrulamadı ancak firmanın Mclaren Mercedes ile anlaşmasının 2009’da biteceğini söyledi.

Sözcü "Bankamız her zaman Alonso ile olmak istedi ancak sponsorluk anlaşması Mclaren ile yapılmıştı, Alonso ile değil." dedi.

Santander, Alonso’nun Mclaren’e geçmesi ile İngiliz takımla anlaşmış ancak Alonso’nun takımdan ayrılmasına rağmen takımda kalmayı sürdürmüştü.

Alonso’nun Renault ile geçirdiği kötü sezonun ardından adı Ferrari ile anılmaya başladı.

ABC gazetesi kaynak belirtmeden "Santander Mclaren’den ayrılacak ve Ferrari ile anlaşacak. Firma çoktan Ron Dennis’in takımını bilgilendirdi ve İtalyan’lar ile 2010’la anlaştı.

Firma Mclaren’deki 15 – 20 milyona oranla Ferrari’ye yıllık 25 milyon avro ödeyecek gazetenin haberine göre ancak henüz anlaşma imzalanmadı.

Expansion ise "İspanyol bankanın yeni anlaşması Alonso’nun Renault’tan ayrılıp İtalyan takıma katılmasını sağlayabilir." dedi.

“"Santander Ferrari'ye Katılacak"” için 0 yanıt

Hamiltonla alakası ne var bunun. Haber bilindik haber de o yorum kahkahalara boğdu beni. 😀

Bankamız her zaman Alonso ile olmak istedi ancak sponsorluk anlaşması Mclaren ile yapılmıştı, Alonso ile değil.

İşte haberin özü…

2009 mu 2010 mu? hergün başka bi haber çıkıyo. sıkıldık bu konudan. yakın zamanda taraflardan bir haber gelse bari. ama ne santander ne alonso nede ferrari (kimi dışında. oda kendi adına konuştu)bu konuda bişey söylemiyo. ya yalanlayın yada doğrulayın. iyice yılan hikayesine döndü.

Evet bu saçma tartışmanın yorumlarının silinmesi iyi olmuş.Başlıga bak "Santander Ferrari'ye Katılacak" konuşulan konu ''BMW Renault'' iyi yaptınız trf1.

Bu sponsorluk meselesi ve mclaren ve ferrari arasındaki casusluk defterinin kapanması aynı döneme neden tekabül etti

Alonsonun Ferrari ye gitmesini degil Ferrarinin alonsoyu almasını sanmaman lazım tahsin.:) yoksa biliyorsun Alonso can atıyor Ferrari tulumu giymek için.:)

santander istediği zaman mclarenden gidebilir ama alonso'nun ferrari'ye gideceğini sanmam.bu sadece bazı yayın kuruluşlarının ön plana çıkmak için yaptığı bir çeşit spekülasyon.alonso renodan giderse, ferrari ve BMW haricindeki bir takıma gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir