Kategoriler
Formula1

Volkswagen, Önümüzdeki 3 Sene F1'i Düşünmüyor

Volkswagen Motor Sporları Temsilcisi Hans-Joachim Stuck, Alman firmanın önümüzdeki 3 sezon Formula 1’i düşünmediğini yineledi.

BMW Motor Sporları Patronu Mario Theissen geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, sporun bütçesine getirilecek düzenlemeler ve KERS’in geliştirilmesi ile VW, Audi ve Porsche gibi firmaların spora ilgisinin artacağını belirtmişti.

Ancak Almanya’nın Vorarlberger Nachrichten gazetesine konuşan Stuck "Volkswagen gibi global bir otomobil firması için Formula 1 her zaman başta gelen bir konudur."

"Ancak önümüzdeki 3 sene içerisinde spora giriş gerçekçi değil. Motor dondurulması gibi kurallarda hâlâ bazı belirsizlikler var." dedi.

“Volkswagen, Önümüzdeki 3 Sene F1'i Düşünmüyor” için 0 yanıt

Şener kardeş porsche ninde zaten %30,60 ı volkswagen ag. cümlesinde bi anlam kargaşası oldu sanırım volkswagen ag. nin %30 hisesinin sahibi porsche dir.Belki sende böyle demek istemişsindir.Benim gibi yanlış anlayan arkadaşlar olursa düzeltmek istedim

ya öyle soyisim hep öyle büyük olunca nezamandır adın aklımda Salih diye kalmıştı.amerikalılar gibi soyisimle hitap ettim öyle olunca Şener diyecektim tabii ki. 🙂

verdiğin bu ilginç bilgiler için çok teşekkürler Salih.gerçekten silver arrows hakkında pek fazla bilgim yoktu.tekrar teşekkürler.

Eskiden düzenlenen yarışlarda araçların renkleri ülkelerine bağlıydı italyanlar kırmızı almanlar beyaz fransızlar mavi vb. daha sonra mercedes kendine audi ile beraber (şimdiki volkswagwen ag.)gri rengi kullanmaya başladılar ve silver arrows doğmuş oldu mercedes tek başına silver arrow dur ;fakat bmw eski duruma bağlı kalarak beyazı korumaktadır fakat alman firması olduğu için silver arrows un parçasıdır silver arrows alman takımlarına verilen genel isimdir bmw ve volkswagen f1 le şu ana kadar aşırı ilgelenmediği için silver arrows un parçası oldukları gündeme gelmemiştir bu arada porsche ninde zaten %30,60 ı volkswagen ag. dedir umarım açıklayabilmişimdir

önceden girmeyi düşünmüyoruz diyorlardı şimdi bunu 3 seneye indirdiler güzel haber bu demekki şirket 3 yıllık bir araştırma yapıcak bütçe şekillendirmelerini analiz edip f1'e girip girmeyeceğine karar verecek umarım girerler.:))

Kurallar otursun mosleyi bi temizlensin etraf durulsun o zaman gelirler hemde böylece SILVER ARROWS tamamlanmış olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir