Kategoriler
Formula1

Hamilton'dan Taraftarlara : Bunu Hepimiz İçin Yapacağım!

Mclaren Mercedes’in İngiliz pilotu Lewis Hamilton, bu hafta sonu yapılan Goodwood festivalinde taraftarlarına etkileyici bir söz verdi.

Hamilton her yıl düzenlenen Goodwood festivalinin bu seneki etkinliklerine katıldı ve Mclaren’in MP4 22 aracı ile gösteri turu attı izleyicilerin karşısında.

Hamilton organizasyon yerinde bulunan kalabalığa bulunduğu bir balkondan seslenerek, 1996 şampiyonu Damon Hill’den sonra şampyonluk kazanan ilk İngiliz olmak için çok çalıştığını belirtti.

Hamilton "Sizleri çok fazla umutlandırmak istemem ancak şunu bilmelisiniz ki şampiyonluğu hepimiz adına kazanmak için çok fazla çalışıyorum, bana inanın." dedi.

“Hamilton'dan Taraftarlara : Bunu Hepimiz İçin Yapacağım!” için 0 yanıt

yürü be hamilton kim tutar seni.maşallah bu adamda ne kadar çok konusuyor.mahalle kadınları gibi.sürekli kendini en tepede görüyor.babasınında simsiiyah suratı ve öfkeli bakışlarını görüyoruz her zaman.hırs gözünü kör etmiş bunların ailede ırsi herhalde

Valla yine her zamanki nedenden ötürü Lewis'in Alonso'yu geçtiğine karşı çıkıyorum.

Ayrıca hatalar yapmazsa sözünü tutar…

Bu hamilton u milletin sevmemesinin nedeni ne biliyormusunuz. Hem bizm Kimi yi Hemde Alonso yu bi güzel alt etmesi. Millet pilot tuttuğu için geri dönüş yapamıyorlar. Aslında Hamilton un müthiş bir pilot olduğunu gayet iyi biliyorlar. Ben Mclaren takımını tutarım. Benim için sorun yok sadece iyi yarış çıkarsın yeter. Ama diğer arkadaşlar için durum farklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir