Kategoriler
Formula1

Hamilton ve Domenicali Arasında "Gizli Sohbet"

Bir gazetede çıkan habere göre Lewis Hamilton’un babası ve menajeri olan Anthony Hamilton, Hockenheim’de Ferrari takım patronu Stefano Domenicali ile "gizli görüşme" görüntülendi.

Bunun yanında Reuters, Domenicali bir partiden çıktığında Anthony Hamilton’un kendisine yaklaştığı anı fotoğraf ile görüntüledi.

Times, ikilinin bir süre aralarında biraz mesafe ayırarak yürüyüp konuştuklarını belirtti.

Bu kısa toplantı, geçtiğimiz haftalarda çıkan Hamilton ve Mclaren arasında anlaşmazlıklar olduğu söylentilerinin hemen ardından geldi ancak bu söylentiler Ron Dennis tarafından kabul edilmemişti.

2008, Hamilton’un Mclaren ile olan 5 senelik anlaşmasının daha ilk senesi.

“Hamilton ve Domenicali Arasında "Gizli Sohbet"” için 0 yanıt

Lewis bırakıp gitmez ancak babası… Anthony Hamilton daha önce Lewis'i McLaren destklerken Williams'ın kapısını aşındırmış bir adam. Ben Anthony'nin paragöz olduğuna inanıyorum. Eğer bir gün Lewis McLaren'den ayrılırsa bunun sebebi babasının oğluna daha çok para veren bir takım bulması olacaktır.

Beyler belki konuyla alakasız ama bugün kü antreman turlarını yayınlayan bi kanal var mı ? Varsa saat kaçta bilen varsa yardım ederse sevinirim

ben foruma resimleri koymuştum bilmiyoruz ne konuştular acaba..Anthoney Hamilton elbet biliyordur resimlerinin çekilceğini ve basına çıkıcağını acaba bir msj mı vermek istiyor domenicali ile görüntülenerek..Ama tabi Ferrariye gitmesi imkansız gibi bir şey Hamiltonın o McLarenin elinde büyüdü takıma ihanet yaparsa acısı fena çıkar ama öyle bişi olmicaktır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir