Hamilton'a Galibiyetin Ardından Övgüler Geliyor

Lewis Hamilton, İngiltere’de aldığı üstün galibiyetin ardından Almanya’da da üstün şekilde kazanması ile bir çok kişiyi etkilemeyi başardı.

Eski şampiyonlardan Niki Lauda’nın Hamilton hakkında övgülü sözler sarfetmesinin ardından Honda Racing Patronu Ross Brawn’da Mclaren pilotunun sürüşünü övdü.

The Mirror’a konuşan Brawn "Bana Michael Schumacher’in bazı mükemmel sürüşlerini hatırlattı." dedi.

Michael Schumacher de, Hamilton’un galibiyetinin ardından Ferrari pit duvarından Hamilton’u alkışlayan isimlerden birisiydi.

“Hamilton'a Galibiyetin Ardından Övgüler Geliyor” için 0 yorum

  1. Bana kalırsa geçen yıl Alonso yuda geçti. Tabi alonso şampiyonya hemen takım taraf tutuyor oldu. bence hiç alakası yok. bariz adam çok iyi.

  2. Bana kalırsa geçen yıl Alonso yuda geçti. Tabi alonso şampiyonya hemen takım taraf tutuyor oldu. bence hiç alakası yok. bariz adam çok iyi.

  3. ömer dahaçakırtaş hamilton çaylaksa nasıl kazandı ingiltereyi ve almanyayı massayı geçti ,nelsonu geçti son derece mükemmel bir sürüş çıkardı ve kazandı!!!!!!!!

  4. The Mirror'a konuşan Brawn "Bana Michael Schumacher'in bazı mükemmel sürüşlerini hatırlattı." dedi.

    bana her yarış Senna'yı hatırlatıyor… ''the one''

  5. Evet o çaylak pilot sizin son derece tecrübeli pilotlarınıza kök söktürüyorr..:):) adam şimdi boyleyse düşünün 3 sene sonra ne olur.. saygılar…

  6. yaf bi kerede taktir etmesini bilin bükemedigin bilegi öpeceksin bak sizin haminiz sumi de övmüs :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir