Kategoriler
Formula1

Brundle, Raikkonen'in Emekliliği Hakkında Konuştu

Eski Formula 1 pilotlarından Martin Brundle’a göre Kimi Raikkonen sezon sonunda emekli olmaya karar verirse bu anlaşılmaz bir karar olmayacak.

Şu anda ITV’de yorumculuk yapan Brundle, 28 yaşındaki Fin pilotta bir kızgınlık ve mutsuzluk hissetttiğini belirtti.

Brundle "Eğer bu sene emekli olma kararı alırsa yine de şaşırırım ancak bu olmaz. Ancak eğer şampiyon olarak emekli olmak istiyorsa daha fazla hıza ve dengeye ihtiyacı var." dedi.

Ancak Brundle Raikkonen’i "genç emekli" olarak hayal edemediğini belirtti.

Brundle "Onu bir iş adamı, medya çalışanı ya da evini seven birisi olarak hayal edemiyorum. Onu tek boyutlu, tamamen yarışçı olarak doğmuş olan birisi olarak görmekten başka bir şey düşünemiyorum."

"Bu yüzden eğlence için snowboard yarışlarına gider ve normal yaşamı çok fazla içebileceğini gösteriyor. Onun yarışmaktansa emekli olması onun için daha fazla endişelenmenize neden olabilir." dedi.

“Brundle, Raikkonen'in Emekliliği Hakkında Konuştu” için 0 yanıt

umarım Kimi bırakmaz çünkü eğer o da olmazsa hiç heyecanı olmaz ayrıca bir iki yarıştır kötü gidiyor diye kimse Raikkonene kötü bir pilot diyemez 1. o ferrariye seçilmiş bir pilot 2. geldiği sene şampiyon olmuş bir pilot ne babası ne eniştesi şampiyon bmw onu sokaktan keşfetmiş. Ne derseniz diyin bence Kimi f1 tarihinin en iyi pilotlarından biri ve en unutulmaz şampiyonluğun sahibi olarak anılacak !!!

kimi eğer bırakırsa f1 tatı uzunca bir süre kaçaçaktır bu kesin ama benm anlamadığım herkez kimini içmesine neden bu kadar takmış cidden çok mu fazlaiçyo acaba adama sadece alkolik demedikleri kaldı

ferrari kiminin f1deki son takımı.ferrarinin kapısı kimi yarıştığı sürece ona açıktır.kararı verecek olan kendisidir.aklını bunlara vermesin ferrari için yeterli.sadece yarışsın biz onu istiyoruz

kımı free,relax bır yerde gamsız takmayan bır adam.bu huyunu sevıyoırum.spora spor gıbı bakıyor.kısır cekısmelere polemıklere gırmıyır.sakın kendı ısını yapan adrenalın ve heyecan tutkunu bırı.ozel hayatında motosıklet atv snowboard vs yapan bırı.f1 de fazla kalıcı degılım dedıgınde ferrarıye daha yenı gelmıstı.ılk yılında samp oldu.eger 2.yılında da olursa bır ıhtımal emeklı olabılır.ama onun f1 yarıslarından kopmak ısteyecegını hıc sanmıyorum.kı zaten ferarı ıle 2009 a kadar anlasması var.son olarak'anlasmaları bozmak ıstemem'demıstı.2009 dan sonra ne yapar bılınmez ama bu sene emeklı olacagını hıc sanmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir