Kategoriler
Formula1

Theissen, Heidfeld'in Performansına Temkinli Yaklaşıyor

BMW motorsporları direktörü Mario Theissen, Nick Heidfeld’in sezonun başlarında yaşadığı sorunları geride bıraktığından tam olarak emin olmak için birkaç yarış daha beklemek gerektiğini söylüyor.

Alman pilot sezon başında sıralamalarda sorun yaşadığını ancak şampiyonanın ortalarına doğru bunu aştığını söylüyor. Son yarışlarda elde ettiği güçlü sonuçlara rağmen Mario Theissen, Heidfeld’in eski performansına döndüğünden emin olmadan önce biraz daha beklemek istiyor.

Theissen, Heidfeld’in bu kadar hızlı şekilde kendini toparlamasına şaşırıp şaşırmadığı sorusuna "Böyle olmasını umuyordum ancak hâlâ birkaç yarışını daha görmek istiyorum. Yaşadığını güçsüz dönemin üstesinden geldiği konusunda şüphem yok. Ama bunu bir hafta içinde yapamazsınız. Bu yüzden sistematik şekilde çalışmaya devam etmek zorunda ve öyle de yapıyor. Tam performansla ve kendine güveniyle geri döneceğine eminim." diye cevap veriyor.

Öte yandan, BMW Sauber’in mevcut pilotlarıyla gelecek yıl da devam edeceğine inanılıyor ve kararın eylülü ayında verilmesi bekleniyor.

Theissen ise planları konusunda kesin kararın ne zaman verileceğinden emin değil ve "Size tam bir tarih veremem." diyor.

“Theissen, Heidfeld'in Performansına Temkinli Yaklaşıyor” için 0 yanıt

ee sorun çözülmüştü son iki yarış da iyiydi antremanlar da fena değildi. bu 16.lık noluyo şimdi? trafiğin de etkisi var tabi ama yavaş olduğu çok açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir