Kategoriler
Formula1

Massa, Galibiyet İçin McLaren'ı Zorlamaya Kararlı

Felipe Massa, yarınki Macaristan Grand Prix’sinde Mclaren’leri zorlamaya kararlı. Yarışa Lewis Hamilton ve Heikki Kovalainen’in ardından üçüncü sırada başlayacak olan Brezilyalı pilot daha hızlı olabileceğini ancak trafiğe takılıp lastiklerini yeteri kadar ısıtamadığını söylüyor.

"Son seanstaki turlarımdan yüzde yüz memnun değildim çünkü piste yanlış zamanda çıktım. Çok fazla yavaş araç çıkış turundaydı. Onları geçemezdim ve bu yüzden lastikleri hazırlayamadım. Q1 ve Q2’deki gibi harika turlar atamadım."

"Oldukça güçlüyüz. Bu sabaha kadar güçlü görünmemiş olabiliriz ancak Q1 ve Q2’deki tur zamanlarına bakarsanız, biz de buradayız. Kesinlikle Hockenheim ve Silverstone’daki gibi değiliz. Biz buradayız ve yarın onları zorlayabileceğimizi düşünüyorum."

Ayrıca Massa yeni aero güncellemelerinin aracı daha da geliştirdiğini söylüyor.

Yeni motor kapağı hakkında konuşan Massa "Bazen gördükleriniz gerçek değildir. Bazen araca gözle görülüebilir büyük parçalar koyarsınız, bazen de daha fazla yere tutnma gücü veren küçük parçalar. Bu gelişimin bir parçası. Şimdi daha iyi ancak yarım saniye kazandırmayacak. Bu şekilde çalışmaz. Çok zorluyoruz ve bu yarıştan itibaren sonuna kadar zorlamaya devam edeceğimize eminim." diyor.

“Massa, Galibiyet İçin McLaren'ı Zorlamaya Kararlı” için 0 yanıt

massathebest, ben şahsen, kabus, çökmek,hamilton ve massa kelimelerini aynı cümlede görünce şu ana dek hep kabus gibi çökenin hamilton, kabusu yaşayanın da massa olduğuna şahit oldum .)) dolayısıyla, kurduğun o cümle tuhaf olmuş..ama tabi, yarış bu, ve massa da iyi pilot, dediğin de olabilir,lakin dediğim gibi, tam tersinin olması daha büyük ihtimal .))massa kendisine olan güvenini kazanmış gibi, kaç yarıştır raikonenden daha iyi sonuçlar alıyor..umarım yarın da iyi mücadele eder hoş bi yarış izleriz, pilorların uzak aralıklarla sürdükleri, savaşmadıkları yarışlar çekilmez..bi de bizim heiki kendine gelse mücadeleye ortak olsa nbe güzel olur

yanı su haberde bile massaya saçma sapan yakıştırmalar var.arkadasım amacının ne oldugunu nerden anladın.gidip konustun mu.sen onun danısmanı yada psikologu falan mısın

güldürme beni massa senin amacın kimi yi geçmek gerisi boş 1.pilot olamamanın kafanı ne kadar yorduğunu biliyoruz.amacın 1. pilot olmak bence.kimi yi lewis den az sevdiğin de belli.

açık konuşmak gerekirse yrn startta massa ilk viraja girerken 1.liği alırsa buna hiç şaşırmıcam bu konuşmasıyla bile belli geçmek için çimlerden bile gider gibi duruo:)))…yrn en kötü ferrariden 13 puan bekliorum en kötü

inşallah yarışta güzel bir startla hemen hami'nin arkasına yapışıp kabus gibi çökeceğiz üstüne :)) sonra da pit stop falan derken öne geçip galibiyeti alacağız. olmaması için hiç sebep yok, araç iyi, aracın suyunu sıkıp içen massa iyi, temiz taraf ve 3. lük.. zevkli bir yarış olacak umarım. felipe'mize çok güveniyorum hadi dostum, bu yarışı al :)) alamazsan da 2. ol :))

kimi hayranı oalrak hayal kırıklıqı devam ediyor.. massa müthiş bir potansiyel yakaladı inş. devamı gelir.. fakat domi'nin de dediqi qibi kimi hep massaya qöre daha **ır depo ile çıkıyor.. bence ferrai ile mclaren birbine çok yakın.. yarın baya çekişmeli yarış izlyeceqiz.. haa hala umudumu yitirmiş değilim özellikle massadan 1. bekliyorum.. süpriz raikonen umarım..

Heiki kesin startta Massa nın önünü kesecektir. Eğer geçilmesse massa nın işi daha zora binecek. Arkasındakilere geçilme ihtimali de var.

startta heikiyi geçmezse iş mucizelere kalır ama startta heikiyi geçmeyi başarabilirse geçerse bi şansı olur

ewet kowi bu ikinciliği biraz şans eseri aldı desem yalan olmaz Q1 weQ2 de hızlı olmasına rağmen trafik yüzünden geri kaldı. zaten çk az bi fark war aralarında. İnşallah yarın kowi arkasında tutar massayı sanıldığı kaadr yawaş diil massa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir