Kategoriler
Formula1

Force India: Attığımız Adımlar Bizi Cesaretlendirdi

Force India testlerin ikinci gününde Sergio Perez’le birlikte 37 tur atmayı başardı. Nico Hülkenberg ise yarın araçla ilk sürüşüne çıkacak.

Takım attığı 37 tur boyunca yaklaşık 164 kilometre yol katetti.

Sergio Perez: “Bugün dünden çok daha üretkendik ve aracı anlama konusunda ciddi ilerleme kaydedebildik. Araçtaki tüm sistemlerin karmaşıklığını anlayabilmek için hala gitmemiz gereken uzun bir yol var. Önümüzdeki iki günde Nico ve Daniel bize Bahreyn’e vardığımızda kullanabilmemiz için gerekli bilgileri sağlayacaklar. Ancak bundan sonra nihayet performans üzerinde çalışmaya başlayabiliriz.”

Andrew Green: “Jerez’deki ikinci günümüz dün çalışmaya başladığımız işi tamamlamaya devam edebildiğimiz için olumlu geçti. Adım adım öğreniyoruz, ancak elde edilen gelişimden dolayı cesaret aldık, çünkü attığımız her turda daha fazla değerli bilgi öğreniyoruz. Her sürüşümüzde ileri yönde bir adım atıyoruz ve daha da uzun turlar için daha iyi hazırlanmış oluyoruz. Yarınki odak noktamız Nico’ya ilk aracını teslim etmemiz dışında aynı olacak.”

Yazar Murnout

Lütfen trolleri beslemeyin, yalnız bırakın!

Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir