Kategoriler
Formula1

Sponsor Destekli Arap Pilot F1'i Zorlayabilir

İSport Takım Patronu Paul Jackson’ın tahminlerine göre Bahreyn’li pilot Hamad Al Fardan Formula 1’e geçen ilk arap pilot olabilir.

21 yaşındaki Hamad Al Fardan F1’in alt kategorisindeki seride, GP2 Asya serisi için Gulf Finans Evi (GFH)’nin de desteklemesiyle, en fazla sponsor desteği olan sürücü. Ayrıca Gulf Air de Hamad’ın sponsorlarından.

İSport Takım Patronu Paul Jackson, "Hamad ulusal spor yıldızı olabilme potansiyeli ile birlikte heyecan verici bir yeteneğe sahip ve gelecekte kendine Formula 1’e yer bulabilir." dedi.

GP2 Asya serisi ekim ayında başlayacak.

“Sponsor Destekli Arap Pilot F1'i Zorlayabilir” için 0 yanıt

Sponsor pilotu istemiyoruz F1'de. Hakkıyla gelebilirse ne ala ama yeni bir Alex Yoong, Cristian Klien,… görmek istemiyorum.

ayıp ama hristiyan bir pilot araca haç takıp mı yarışa çıkarıyor ya da budist bir putla beraber mi araca biniyor ne kadar önyargılı yaklaşıyorsunuz belki o arap müslüman bile değil…

piquet de sanmıyordu ama çıktı:D
Sinan Ergin arkadaşımız bir Türk ve Araplara bakış açısına bakarmısınız?şimdi düşünmek lazım bir Türk bu tarz düşünebiliyorsa Amerika nasıl düşünür.

bütün araplar müslüman degildir bu bir insalrı da dinine veya ülkesine gore yargılamamak lazım ayrıca isteyen içer istemeyen içmez ki podyuma çıkacagını sanmam

Aman abi gelmesin… Sponsor destekli olup, kaliteli pilot olmayacaksa başarılı sponsorsuz çocukların yerini doldurmasın. Karşıyım böyle arkasına sponsor takmış beceriksizlere.
Not: Pek başarısız da değilmiş…

pardon valla dememem lazımdı o yorumu.. tabi mc Laren dostum ben herkesin fikrine saygılıyım. o snn görüşün. bnce öle deil o olay neyse boşwer. kalsın burda uğraşırsak çıkamayız işin içinden. ama Allahtan kimsenin fazla itibar etmeyeceği bi haber

1 Arap olunca illa müslüman mı oluyor?
2 Müslüman olsa şampanya patlatmanın neresi günah illa içmek mi zorunda HAYIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir