Kategoriler
Formula1

Hamilton: "Ferrari'yi Küçümseyemeyiz"

İngiltere ve Almanya’daki galibiyetlerine rağmen Lewis Hamilton, rakipleri Ferrari’nin küçümsenmeyecek bir takım olduğunu söylüyor. Ferrari pilotu Felipe Massa Macaristan’da yarış dışı kalmadan önce ne kadar güçlü olduklarını göstermişti.

Takımlar üç haftalık arada dinlenmeye fırsat bulsalar da kalan yarışlar için hazırlıklar da devam ediyor.

Lewis Hamilton web sitesinde yaptığı açıklamada, "Macaristan’da alınan sonuç, takım için bir dersti. Bize asla halimizden memnun olmamamız gerektiğini ve yaz arasında Valensiya’ya güçlü geri dönebilmek için çok sıkı çalımamız gerektiğini gösterdi."

"Ferrari gibi bir takımı asla küçümseyemezsiniz ve kalan yarışlarda avantaj sağlamak için çok sıkı mücadele edeceklerini biliyoruz. Ben de Woking, Stuttgart ve Brixworth’taki herkesin kalan yarışlarda gçlü olabilmemiz için çalıştığını biliyorum." diye konuştu.

Test yasağının olduğu bu dönemde, Hamilton fiziksel oalrak hazırlanmanın çok önemli olduğunu söylüyor.

"Düzenli çalışmak çok önemli. Ben de koşarak ve bisiklete binerek çalışmalarıma devam ediyorum."

"Sürekli seyahat etmek ve yarışmak vücudunuzu yoruyor ve benim hedefim sezonun ikinci yarısına Melbourne’de olduğum kadar zinde başlayabilmek."

“Hamilton: "Ferrari'yi Küçümseyemeyiz"” için 0 yanıt

ben bmwden buyuk bi atak yada geri dönüş beklemiyorum.geçen yarışın ferrari tarafından kazanılamamış olması büyük kayıp oldu bence.çünkü mclaren ve hamilton monako gp sornası:"eğer burayıda kazansalardı sezonun geri kalanı için her yarış ferrari olucaktı"demişti.norbert haug ise sezon şimdi başlıyor demişti.o galibiyet büyük moral oldu kanısındayım mclaren için

ztn küçümseyemesszde ferrari ve mcca müthiş götürüyolar yarısı bazen bırısı bazen bırısı öne cıkıyor valenciayı halatla cekıyrm:D:D en cok merak ettgım sey bmw kendını toparlayablckmı toyota ve renault performansını koruyablecekmı ferrari ve mclarenden hangisi öne cıkıcak bu 3 soru sanırım hepımızın en cok merak etttıgı 3 soru:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir