Kategoriler
Formula1

Ericsson: “Kilo Vermek İçin Bacağımı Kesemem”

Caterham takımı ile Formula 1’e merhaba diyen Marcus Ericsson, Formula 1 kariyerine kilo verme çalışmalarıyla merhaba dedi.

23 yaşındaki sürücü 180 cm boyunca ve 69 kg ağırlığında. Takımın yeni aracıyla geçen hafta piste çıkan Ericsson’a kilo vermesi talimatı geldi.

Ericsson “Belirli bir kilo söylemediler ancak 2 saat boyunca yarışabilmem için mümkün olduğu kadar vereceğim.”

“Doğru kiloda olmam için diyetisyenimle yakın çalışacağız çünkü iki saat boyunca yüksek seviyede konsantrasyon olması gerekiyor.”

“Araç içerisi oldukça sıcak ve G kuvveti oldukça yüksek. Bu yüzden iskelet olmak da imkansız. Öğle ya da akşam yemeğinde burger yemeyeceğim ancak yine de yemem lazım çünkü her gün sıkı çalışacağım.”

“FIA ve Formula 1’in araçların ağırlığını 10 kg daha arttırma konusunda anlaşamaması kötü bir şey. O zaman çok büyük sorun olmazdı ve herkes aynı fırsata sahip olurdu.”

“Ancak ne yapabilirsiniz? Bacağımı kesemem. Bu sporda 3 kg tur başına 0.1 sn demek ve takım arkadaşım benden 7-8 kg daha hafif.” dedi.

“Ericsson: “Kilo Vermek İçin Bacağımı Kesemem”” için 8 yanıt

1.75 boyunda ve 66 kilo civarındayım benden de Formula 1 pilotu olurmuş yalnız…

Ben bu Marcus’u çok sevdim tip olarak… Offspring’in solisti Dexter Holland’a benziyor Kumlalı eleman. Keşke Bursa Kumla’dan olsaymış:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir