Kategoriler
Formula1

Alonso Meslektaşlarının Desteğiyle Gurur Duyuyor

Fernando Alonso, sürücülerin Madrid’deki uçak kazasında hayatını kaybeden insanları anmak için verdikleri destekle gurur duyduğunu söylüyor.

İspanyol pilot haftasonu boyunca kolunda siyah bir bant tatşıyor ve cuma günü de padokta üç dakikalık saygı duruşunda bulunulması için öncülük etti. Ayrıca Alonso, pilotların kasklarının üstüne İspanyol bayraklı yapıştırıcılar takmaları için de yardımcı oldu.

İspanyol pilot, "Bu büyük bir saygı göstergesi. Hepimiz ortak bir amaç etrafında toplandık ve (yarış günü) gridde bir kez daha saygı duruşunda bulunulacak. Meslektaşlarımın bu davranışıyla gurur duyuyorum." dedi.

Tüm pilotların yarışta İspanyol bayraklarını kasklarında bulundurmaları bekleniyo. Bu karar cuma günü yapılan toplantıda alınmıştı.

Alonso bu konu hakkında da "Karar sürücüler brifinginde geldi. Konuyu kim ortaya attı bilmiyorum ama ben kendimi 20 tane bayrak hazırlarken buldum!" dedi.

“Alonso Meslektaşlarının Desteğiyle Gurur Duyuyor” için 0 yanıt

bu sene bişey dikkatimi çekti ''bu adamı sevmezdim ama aferin'' tarzında çok cümle duyuyorum.Sizce niye Alonso dahamı tutarlı yoksa podyuma hiç çıkamadıgından insanlara dahamı sevimli geliyor? Bence; her 2side dogru…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir