Kategoriler
Formula1

Gutierrez Sauber’in Malezya’da Daha Hızlı Olacağından Emin

Sauber’in Meksikalı pilotu Esteban Gutierrez İsviçreli takımın Malezya’da daha hızlı olacağını düşünüyor.

“Sepang sezonun diğer pistlerine göre daha farklı ve orada sürüş yapmak ilginç bir duygu”

“Melbourne’de çok fazla engebe vardı. Buda bizim frenlerde sorun yaşamamıza sebep oldu. Sepang pistinin zemini daha düz ve bu bizim için iyi bir haber ”

“Sepang’da aracın performansını daha net göreceğiz. Pistin çok hızlı virajları ve uzun düzlükleri var. Buradaki ayarlar diğer yarışlara göre çok daha farklı”

“Aracın performansından memnun olmadığımız bir gerçek. Gelişmemiz gereken çok fazla alan var. Takımdaki herkes gelişmek için birleşti ve en ufak ayrıntıya bile dikkat ediyor. Malezya’da daha hızlı olacağımızdan eminim”

“Gutierrez Sauber’in Malezya’da Daha Hızlı Olacağından Emin” için 7 yanıt

Herkes mi bu kadar iddaalı olur arkadaş.

Bu arada çeviride hata var sanırım. 2. defa Melbeourne denmiş, Sepang olacaktı galiba.

Sauber’in kaybettiği nokta kanaatimce pilotları. Sauber’in gelişimi bellidir, ancak sürücü koltuğuna yetenekli birileri lazım. Guti için bir şey diyemem, göreceğiz. Ancak geçen yıl Hulkenberg malumunuz, Sauber’in toplamda aldığı 57 puanın 50’si Hulk’a ait. Bu tip pilotlarla Sauber canlanabilecek bir takım. Şu an iki pilotunu da çok yeterli görmüyorum ama yine de büyük konuşmamalı. Sezon uzun.

Aynen Hülkenberg’e dikkat. Sauber’de de Ferrari’nin önündeydi, Force India’da da. İkinci pilotlar hep arkadaydı. Bu tesadüf değil.

Ama sizin takım dahil hiçbiri bu adamı istemedi. Çünkü Button kadar bile sponsoru yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir