Kategoriler
Formula1 Manşet

Raikkonen: “Ferrari Aptal Değil”

Kimi Raikkonen, Ferrari takımının aptal olmadığını ve öndekilerle farkı kapatabilmek için gereken her şeye sahip olduğunu söylüyor.

Ferrari ilk 3 yarışta rakiplerine göre zorlandı ve özellikle lider takımların uzağında performans sergiledi.

Raikkonen “En azından kağıt üzerinde Bahreyn bizim için en zorlu pistti ancak bazı yeni parçalarımız geliyor ve umarım gelişiriz.”

“Ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Ekibimiz % 100 zorluyor ancak bu biraz zaman alacak. Gerçek bu.”

“Bizler aptal insanlar değiliz. İyi şeyler oluyor.”

“Ne yazık ki şu anda yarış sonuna baktığımızda güzel şeyler olmuyor ancak takımın durumu tersine çevirebileceğine inanıyorum.”

“Bu takımla ve başka takımlarla çalıştım. Bu durumu atlatacağımızdan eminim.” dedi.

“Raikkonen: “Ferrari Aptal Değil”” için 17 yanıt

Evet öyle fakat ben üst kısmını beğenmiyorum. Hem turuncu gibi bir rengi var tam kırmızı değil; hem de kariyeri boyunca kullandığı o üstteki sembol önceki tasarımlarındaki gib çok belirgin değil.

Siz şu anda bir Ferrari pilotu olsaydınız nasıl bir açıklama yapardınız şu durum da ? Hani konuşuyorsunuz ya , siz nasıl bir demeç verirdiniz ?

Abi direk Ferrari aptal diyecek hali yoktu ya, görmüyor musunuz dediklerini evirmiş çevirmiş ‘Aptal Ferrari’ diye vermiş mesajı.

ferrari bu durumu kurtaramaz.bu kurallar devam ettiği mühletçe sadece söylenir dururlaar.aşşağı tükürse sakal yukarısı bıyık misali ortada kalırlar.her geçen gün aşk acısı çeken aşıklar gibi geçer sezonlar. artık lobisini falan herneyse güçlendirmeleri lazım ama işleri zor.ron denis f1 in doğasına ihanet eden açıklamalar yaptı.biz de çevreciyiz diye filan.onlarda tırt yani. ferrarinin işi çok zor.bir sonraki dönemi istediği gibi yapamazlarsa işleri biter.
jean todt falan hepsi hain çıktı yanlız.

vites oranları bu sene sabit, geçtiğimiz pistler Ferrari’ye ters gelen pistler filan olma durumu olabilir mi? (Ferrari fanı filan olarak söylemedim, pistlerin yapısını da vites oranlarına göre ayıracak kadar bilgim yok)
bana da saçma geliyor bu kadar geride kalmaları. Mercedes in ne kadar iyi bir araçları da olsa bu kadar baskın bir üstünlüklerinin olması.

Gereksiz bir açıklama olmuş.Biz 7 yıldır bekliyoruz sende daha çok beklersin.Pollyannacılığa başlamışsın sende.Yönetici bozuntuları bu adamı da kendi karakterlerine benzetmeye çalışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir