Kategoriler
Formula1

Raikkonen, Domenicali’nin Ayrılmasına Şaşırmış

Kimi Raikkonen, Stefano Domenicali’nin Ferrari’nin takım patronluğundan istifa etmesi kararı karşısında şaşırdığını söyledi.

Geçtiğimüz günlerde Domenicali, Ferrari’den başarısızlıklardaki sorumluluğu nedeniyle istifa ettiğini açıklamıştı. Ferrari ise yerine Marco Mattiacci’nin geldiğini duyurdu.

Raikkonen “Herkesin biraz şaşırdığını düşünüyorum ancak anladığım kadarıyla bu Stefano’nun kararı oldu.”

“Eğer öyle hissettiyse, adil olmak lazım. Hayat devam ediyor.”

“Harika bir insandı. Onunla yıllardır çalışıyorum ve çok sık konuşuyorduk. Ancak hayat devam ediyor.”

“Bu tür şeyleri idare edebiliriz.” dedi.

Mattiacci için Raikkonen “Onu tanımıyorum. Muhtemelen daha önce bir araya gelmişizdir ancak Ferrari yönetim yapısı pürüzsüz geçişi sağlayacaktır.”

“Etrafında ona yardım edecek harika insanlar var bu yüzden bir sorun olacağını düşünmüyorum. İlerlemek için her şeyi yapacağına eminim.” dedi.

Raikkonen ayrıca Fernando Alonso’nun, bir anda mucize yaratıp hızlanamayacakları görüşüne katılıyor.

Raikkonen “Değişiklik yapsanız bile mucize yapamazsınız çünkü nerede olduğumuzu ve gelişmemiz gerektiğini biliyoruz. Bir gecede değişiklik olmaz.”

“Kurallarda gelişmek için çok alan var. Bir anda büyük şeyler bulabiliriz. Ancak bu diğer takımlar için de geçerli olabilir.” dedi.

“Raikkonen, Domenicali’nin Ayrılmasına Şaşırmış” için 10 yanıt

yine bir bu arada ile gireyim:

“bu arada” kullanıcı isimlerinin italik olmasının bir nedeni var mı? bir de genel olarak bir sorun var. sanırım font. yazıların okunması zor, ş’ler garip görünüyor, sorun ya renk ya da font. sitenin önceki versiyonunda daha okunaklıydı yazılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir