Kategoriler
Formula1 Manşet

Magnussen, Button’la Mutlu Ancak Alonso’ya Hayır Demiyor!

Mclaren’in çaylak sürücüsü Kevin Magnussen, Jenson Button ile takım arkadaşı olmaktan mutluluk duyduğunu ancak gelecek seneden itibaren Fernando Alonso gibi bir takım arkadaşına sahip olursa bundan da mutluluk duyacağını söyledi.

Button’un gelecek sene için Mclaren’le anlaşması bulunmuyor ve uzun zamandır Alonso’nun adı 2015 için Honda ile anılıyor.

Alonso’nun gelmesi ihtimalinin sorulması üzerine Magnussen “Benim için sorun olmaz. Gerçek şu ki şu anda mutluyum.”.

“Jenson gibi rahat, çok iyi İngilizce konuşan, açıklamayı iyi yapabilen, çok deneyimli ve hızlı bir takım arkadaşına sahip olmam ideal bir şey.”

“Daha iyi bir takım arkadaşı isteyemezdim” dedi.

 

“Magnussen, Button’la Mutlu Ancak Alonso’ya Hayır Demiyor!” için 17 yanıt

button ham i bile puanlamada geçen istikrarlı ve düzenli iyi bir pilot magnussen in onu geçmesi çok zor bu sene. ama kendini kanıtlaması için önünde 15 yarış var elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır kararı ron reis vericek sonunda.
ayrıca bir konu daha var niye button gidiyor ki seneye magnussen in koltuğu çok garanti gibi zikredilmiş eğer sene sonunda mag geçemezse button-alonso ikisiyle de devam edilebilinir hem tecrübeli hem şampiyon 2 pilot olur yine takımda.

önce bir button’a karşı ne yapabileceğini görelim bu gencin. alonso ağır gelir sana. kimlere ağır gelmiyor ki.

Alonsonun geçmediği takım kaldımı şampiyonluk için 😀

Ha unutmuşum HRT vardı birde Jaguar esasında şimdiki Mercedes takımında olsa üff ne şampiyonluklar alırdı değilmi 🙂

Alonso ne zaman hızlı araç aramayı o araçları bulmak için takımları dolaşmayı bırakırsa o zaman gerçekten şampiyon olabilir 🙂

Mclarenden kovulduğu için geri alma şartı ne olabilir acaba tazminat ödemesi lazım 🙂

Perez’mi Magnussen’mi sorusuna cevabım kesinlikle Perez’dir. Şu 4 yarışlık performansa baktığımda gördüğüm budur. Bundan sonra performansı ne olacak göreceğiz bakalım.

belkide kendisi şutlanacak takımdan böyle konuşması aptalca. ayrıca button her durumda kendisinden daha iyi önce onu geçmesi gerekli !!

Ha bu arada Perez’e de haksızlık yaptılar, Perez kötü değildi ve tercih ettikleri adama bakın bir de Perez’e bakın.

Sanki araç galibiyete oynuyorda Kevin 15.lik mücadelesi veriyor.İlk yarış avustralyada eline geçen fırsatı gayet güzel kullanıp podyuma çıkmasını bildi.Şutlanıp şutlanmayacagına Ron karar verecektir siz kafa yormayın.o gider Vandoorne gelir aa tabi bu defada siz onu begenmezsiniz onu küçük görürsünüz.Size göre perez iyidir Mühendislerimize ve Ron a göre demekki yeterli değilmiş ki gönderildi.

kusura bakma kevin ama sen önce kendini Buttona karşı bir kanıtla. Button yarışlarda seni rahat geçiyor ve performansı senden daha yüksek şuan. Seneye senin de kalacağın kesin değil. Erken havaya girmişssin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir