Kategoriler
Formula1

Şampiyonlar, Schumacher'in Döneceğini Düşünüyor

Michael Schumacher, Barselona’daki testlerin ardından Jerez’de de Ferrari adına çalışmalara katılacak. Jones ve Hakkinen, bu hafta Autosport dergisine, emekli Alman pilotun testlere katılmasının pistlere dönmesine bir kanıt olabileceğini söyledi.

Jones: "Neredeyse bir senenin ardından onu ‘Belki de bir başka çıkış yapabilirim’ şekilde düşünürken hayal ediyorum. Uzatılmış bir Noel arasından geriye dönüş gibi olmalı"

"Her sezonun sonunda bir kaç ay izin yapmaya alışık. Bu yüzden bir başka bir kaç ay, büyük bir farklılık yaratmaz. İki veya üç sene, yapabilirdi."

"Bu, kazan-kazan durumu. Ferrari, onun uzmanlığından faydalanır ve o da bundan zevk alır. Ve asla bir geri dönüşü göz ardı edemezsiniz. Düşünüyor olmalı. ‘Gerçekten bundan zevk alıyorum’ Para onun motivasyonu olmayacak. Bir şeyi ispatlamak olacak"

"Niki Lauda, bir çok sene dışarda kalmıştı ve geri döndü, şampiyonluğu kazandı. Michael de aynısını yapabilir."

Hakkinen, Schumacher’in testlerdeki etkileyici hızının emekli Alman pilotun yarışlara dönmesine neden olup olmayacağına sorulduğunda "Yarışmayı özlüyor mu? Cevap muhtemelen evet olacaktır’ dedi ve devam etti.

"Rekabetçi tur zamanları yapmak muhtemelen onun hislerini tatmin ediyor ve hâlâ rekabetçi olması onu mutlu ediyor."

“Şampiyonlar, Schumacher'in Döneceğini Düşünüyor” için 0 yanıt

öncesinde gider mi gitmez mi diye 1-2 sene malzeme yaptılar şimdi de döner mi, dönmez mi demeye başladılar. gerçekten efsanae olmak böyle bir şey herhalde.bakalım egosunu bastırabilecekmi?

Dönse de fena olmaz aslında. Hakkinen Schumacher Alonso Raikkonen Hamilton'Un aynı pistte olduğunu düşünün.. 🙂

Yaw yeter gardaşım adam dönmeyecem dedi daha hala ne uğraşıyonuz yaw… Bırakın ailesiyle mutlu mesut yaşasın artık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir