Kategoriler
Formula1

Schumacher, Türk Taksicinin Aracını Kullandı

38 yaşındaki Schumacher, Cumartesi günü Coburg-Bavyera’daki küçük havaalanına uçtu ve bir Avustralya çoban köpeği almak için 30 kilometre uzaklıktaki Gehuelz’e geçmek amacıyla taksi tuttu."

Ama iki çocuğu ve eşi ile beraber olan eski Formula 1 pilotu, geri dönüş için bir taksi tuttu ama az zamanları bulunuyordu. Nazik bir istek sonrasında taksi şoförü Tuncer Yılmaz, Schumacher’î arka koltuktan direksiyon sallayışını seyretti.

Muenchner Abendzeitung’a konuşan Tuncer Yılmaz: "Kendimi yolcu koltuğunda buldum, yeterince garipti. Ama Shumi’yi taksimin direksiyonunda göremek inanılmazdı."

"Virajları tam gaz aldı ve bazı inanılmaz yerlerden geçti"

Tunder Yılmaz, bu olağandışı seyahatinden sonra 60 avroluk ücretin yanı sıra 100 avroluk da bahşişin sahibi oldu.

Schumacher’in sözcüsü Sabine, daha sonra bu olayı doğruladı.

“Schumacher, Türk Taksicinin Aracını Kullandı” için 0 yanıt

ya adamdaki şansa bak ya biz daha yakından göremedk adamın yanına oturmuş… Of ya süper bişey bana öyle bişey olsa düşüp bayılırm herhalde:)

Schumacher işte taksiyi bile uçurdu, bizim Türk üde. Toprak amma da şanslıymış ama haa nerde bizde o şans daha gülcemalini bile göremedik kaldı yanımızda olması. Ahhh Schumi Ahhhhh ömrümü yedin benim yaaaoow

İzulaş otobüslerine bekliyoruz Schumacheri. 209 Siteler Konak otobüsüne binsin biz de okulun önünden o otobüse binelim.:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir