Kategoriler
Formula1

USF1 ile F1'e Kadın Pilot Mu Geliyor?

Yepyeni Formula 1 takımı USF1, Indiycar pilotu Danica Patrick ile F1’e girmeyi ve bu şekilde yeni sponsorların cezbedilmesi için büyük bir tetikleme oluşturmayı umuyor.

USF1 takımı 24 Şubat’ta planlarını açıklayacak ve merkezini Charlotte olacak. Formula 1 dünyasına girerken direksiyona oturacak adayların listesi uzun ama bunlardan en çok istenen Danica Patrick.

Bir telefon görüşmesinde Associated Press’e konuşan Ken Anderson: "O harika. Basını peşinde sürekler. IndianapolisEğer onu (Patrick’i) IRL’den alırsam muhtelemen Motor Speedway Başkanı Tony George çolgına dönecektir ama göreceğiz"

"Onun (Patrick’in) yapmayı istediği bir şey olup olmadığını bilmiyorum. Onunla test yapıp o noktadan devam etmek isteriz"

USF1 takımında direksiyona geçmesi için listede bulunan diğer pilotlardan bazıları eski Toro Rosso’lu Scott Speed ve Conor Daly.

“USF1 ile F1'e Kadın Pilot Mu Geliyor?” için 0 yanıt

Belki centilmenlik konuşur birinci olabilir. Mükemmel olur ya gelir inş. Hem böylece F1'in izleyici kitleside genişler…

kimi out, danica in :)) ya bu haberi gördüm acayip heyecan yaptım gelmesini çok istiyorum F1 e renk katar. yarışlarda bir kaç pilotu geçip rezil etmesi güzel olur :))) bunlar ferrari yada mclaren pilotları olasında :))

Valla o değilde mesela Kimi filan bazen araçlara tur bindirirken diğer pilotlara ilginç hareketlerde bulunur yanlış anlaşılma olmasın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir