Kategoriler
Formula1

Montoya: "McLaren'in 2008 Sezonu Casusluktan Etkilenecek"

Mercedes motorlu takımın yeni pilotu Kovalainen geçen hafta, bu olayların, takımın 2008 sezonunaetki etmeyeceğine dair söz aldığını fiade etmişti.

Ama Kolombiyalı pilot Montoya İspanyol gazetelere, bunun kesin olmadığını söyledi.

Montoya: "McLaren’de neler olacağını göreceğiz. (2008 için) yaptıkları herşey, bununla neler yapabilecekleri konusunda şüpheler nedeniyle çok dikkatli bir şekilde incelenecek. Çünkü, Ferrari’nin bilgilerini içerebilir. İlginç olacak."

Kolombiyalı pilot ayrıca, Fernando Alonso’yu takıma tekrar dai eden Renault’u, zirveye geri dönmek için İspanyol pilotun yeterli olmadığı yönünde uyardı.

Montoya ayrıca, 2007’ye nazaran kesin bir gelişim olmaması durumunda bir başka şampiyonluk kazanmaları için R28’in koltuğuna Senna’nın bile geçmesinin yeterli olmayacağını ifade etti.

“Montoya: "McLaren'in 2008 Sezonu Casusluktan Etkilenecek"” için 0 yanıt

alonso mclarene gelir aracı baştan tasarladı oluyor renoya geliyor alonso bile kurtaramaz diyonuz. yapmayın be aldınız süper pilor alonsoyu kurtarsın işte renoyu. adam aero uzmanıya yapsın bitane kendine göre.:))

montoya herzmn takdır etdgım br pılot yazık oldu onu cok sevıodum keske f1 e donse bıgun onu renault kullanrken goreblsem keske… haklı montoya bızım muhendsler adam gıbı r28 yapsın bı alonsoyu gtmekle olmuyo ıs ama renodada kapasıte war umarım rekabetcı bı arac olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir